POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.03.2013, 16:43:07] • Świnoujście

Uwaga! Nowy rozkład jazdy autobusów na lewobrzeżu

Uwaga! Nowy rozkład jazdy autobusów na lewobrzeżu

fot. Urząd Miasta Świnoujście

„Komunikacja Autobusowa” sp. z o.o. informuje, że od dnia 1 kwietnia 2013r. w „lewobrzeżnej” części miasta wprowadza:

· nowy rozkład jazdy autobusów
· nowy układ tras linii autobusowych
· nowe oznakowanie linii autobusowych.


Szczegółowe informacje będą dostępne:
· na stronie internetowej www.ka.swinoujscie.pl
· w ulotkach informacyjnych - rozdawanych w autobusach
· u dyspozytora ruchu tel. 91 321 45 40 wew. 3 (całodobowo)

Przepraszamy pasażerów za ewentualne utrudnienia.


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Sobota [23.03.2013, 10:45:26] • [IP: 193.200.150.***]

...a co z przesiadkami?

Gość • Piątek [22.03.2013, 17:39:00] • [IP: 37.8.215.**]

Kupiliu nowe autobusu, zbuydowali za srodki publiczne nowa zajezdnie po to zeby takie cyrki odpierdzielac w powiatowym sredniej wielkosci miescie miescie ?Wyglada na to ze wysokie diety radnych oraz pensje urzednikow spowodowaly ze ich mysli sa gdzies daleko od rzeczywistych potrzeb mieszkancow Swinoujscia, czesto dotychczasowych ich wyborcow. To ze sie ma wlasny pojazd nie moze oznaczac ze komunikacje autbusowa mozna powoli zlikwidowac.Bo te inowacje z liniami i rozkladami to spowoduja.Rownie dobrze mozna bylo pozostawic te rozklady i schemat lini na dotychczasowym poziomie a podniesc ceny biletow np.1 przejazd -10 zlotych. Mniej pracyby to kosztowalo panie Rejmus a efekt bylby ten sam.Prosze dobrze zapamietac gdzie sa wlaczniki oswietlenia.Ostatni musi zgasic swiatlo panie Kazek.

Gość • Piątek [22.03.2013, 07:53:14] • [IP: 178.238.251.***]

Przecież na zachodnie dojedzie się najszybciej linią B, jak nie to 2-jka zostaje

Gość • Czwartek [21.03.2013, 19:00:11] • [IP: 62.69.249.*]

Za taki rozkład jazdy to nasi wybitni r a d n i powinni wystąpić w jakimś konkursie kabaretowym.To jest kpina z mieszkańców.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 13:55:54] • [IP: 80.245.185.*]

Niestety nie ma żadnych ulotek w autobusach... starszy pan przy mnie zapytał o nie kierowcę linii nr 4 (kurs o 11-40 na Grodek) i co usłyszał w odpowiedzi? że ma sobie z komputera wydrukować!! kpina jakaś! Starszy Pan tylko rzucił: nie każdy ma komputer. Nasi" przemili" kierowcy!!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 12:07:19] • [IP: 88.156.233.**]

cymbaly, przeciez sie dojedzie z pod promu na osiedle matejki linia 2. czytajcie uwaznie a nie bez dokładnego zapoznania sie kwiczycie i placzecie

Gość • Czwartek [21.03.2013, 11:44:52] • [IP: 80.245.191.***]

Radni autobusami nie jeżdżą więc im takie zmiany pasują

Gość • Czwartek [21.03.2013, 10:10:10] • [IP: 37.8.215.**]

A radni miasta takie fanaberie komunikacyjne zaakceptowali >? Wyglada to na kpine z biedniejszej czesci mieszkancow miasta.Komu beda teraz te nieracjonalne linie autobusowe odpowiadaly ? ?.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:45:56] • [IP: 89.174.73.**]

Szkoda, że nie uwzględnili faktu, że w dni robocze promy rano i w południe nie odbijają o pełnej, dwadzieścia i czterdzieści po :-) Zlikwidowano rano autobus, który pasował mi do promu, teraz żaden mi nie pasuje :- (Super!! Idąc na piechotę zmarnuję tyle samo czasu i nie będę wydawać pieniędzy na bilety, albo trzeba chyba przesiąść się na inny środek transportu :-) Powodzenia!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:36:31] • [IP: 82.145.69.*]

Przepraszam, nie zauważyłam linii A i B... Cóż, znaczy linia pośpieszna to będzie? Bo w innych miastach właśnie literami oznacza się linie pospieszne...

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:34:34] • [IP: 82.145.69.*]

Świnoujście robi się strasznym miastem! Na lewym brzegu zostały dwie linie, ale i tak nie dojadę z Matejki na cmentarz... Czy Pan Prezydent nie widzi, że młodzi uciekają z miasta, zostają osoby starsze, bo" starych drzew się nie przesadza", którym odbiera się jedyny środek lokomocji, na który ich stać? W Szczecinie włodarze dyskutują ze stroną niemiecką, jak pomóc w transporcie pracującym za granicą, a w Ś-ciu zamyka się trasę dla tych, którzy pracują w obszarze transgranicznym. Gdzie tu logika? Gdzie dbanie o dobro mieszkańców? Pan Prezydent jest prezydentem mieszkańców Ś-cia i o nich powinien dbać w pierwszej kolejności! Nie o turystów, nie o przejezdnych, gdyż to nie oni żyją tu 24 na dobę! Zadbać o mieszkańców i ich potrzeby!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:10:10] • [IP: 37.8.215.**]

182, zapewne N powinno byc zamienione na J.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:08:33] • [IP: 37.8.215.**]

No wreszcie ci rozsadniejsi taryfiarze beda mogli zarobic kokosy !!.Oczywiscie kosztem ZKM Swinoujscie !. No bo np jak. 5 osob za 10 zlotych od promu na zachodnie dojedzie to bedzie i lepiej i szybciej i taniej niz autobusem.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:03:32] • [IP: 80.245.182.**]

Pomysłodawcy należy się nagroda" NOBLA" .Pomieszanie z poplątaniem.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 08:35:59] • [IP: 37.8.215.**]

Wydaje sie ze wymyslil te zmiany w komunikacji ktos chory. Moze pora do doktora ?

Gość • Czwartek [21.03.2013, 08:02:11] • [IP: 62.69.249.***]

świetnie, teraz jadąc spod promu na osiedle Matejki będę zamiast 7 minut jechać 27? kto to wymyslił??

Gość • Czwartek [21.03.2013, 07:01:35] • [IP: 80.245.191.***]

Na stronie ka.swinoujscie.pl jest NOWY rozkład, stary jest na www.starastrona.ka.swinoujscie.pl Czytajcie ze zrozumieniem :)

Gość • Czwartek [21.03.2013, 00:43:51] • [IP: 193.200.150.***]

Czyżby Basienka maczała w tym palce?

Gość • Środa [20.03.2013, 22:17:14] • [IP: 92.42.115.***]

Nowego rozkładu nie ma jeszcze, a stary (obecny) jest pod linkiem podanym na stronie: ka.swinoujscie.pl

Gość • Środa [20.03.2013, 20:14:28] • [IP: 178.238.245.***]

Kto powie jak wejść na strone z rozkładem jazdy bo ni chu chu nie moge

Gość • Środa [20.03.2013, 18:20:19] • [IP: 80.245.190.*]

Ciekawe czy i kiedy był przetarg na to cudowne przedsięwzięcie zwane podobno " badaniem napełniania autobusów". Teraz Komunikacja Autobusowa powinna zmienić nazwę, bo autobusy nie będą dowozić do szkół, przedszkoli, rynku, przychodni czy Uznamu, ale będą jeździć sobie, a ludzie będą zmuszeni chodzić pieszo. Granda w biały dzień.

Gość • Środa [20.03.2013, 17:37:20] • [IP: 91.65.100.**]

Czyli jednak przeszły te poronione plany wprowadzenia linii 0A i 0B ?!?!?!?!

Oglądasz 1-22 z 22
■ W sobotę 04 kwietnia odbędzie się III Bieg Wielkanocny. Trasa wiedzie alejkami Parku Zdrojowego i wzgórzami wokół fosy Fortu zachodniego i wynosi 9km (3 pętle po 3km każda). Zapisy od 11.00, start o 12.00 spod bramy głównej Fortu Zachodniego. Klub Biegacza "Jogging" serdecznie zaprasza wszystkich zawodników i kibiców (szczegóły na www.jogging.republika.pl). ■
■ Miasto kupuje ponad 12 metrowy jacht ■ Szczeciński policjant na najwyższym podium w kulturystyce ■ Doktor Rafał Ślósarek ze Szczecina nowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Świnoujściu. Wręczeniu nominacji towarzyszyło podziękowanie dotychczasowemu dyrektorowi. Zbigniew Kolanek pełnił tę funkcję od niemal 20 lat ■ Kolejne dzieci odwiedziły we wtorek Prezydenta Miasta Janusza Żmurkiewicza. Tym razem byli to uczniowie klasy II A Szkoły Podstawowej nr 4 im mjr Henryka Sucharskiego. W prezencie przynieśli wielkanocny stroik ■ Ponad pół miliona złotych wyda w tym roku na inwestycje w świnoujskiej marinie Ośrodek Sportu i Rekreacji Wyspiarz. Na razie jeszcze w hangarze, ale w każdej chwili gotowe do użytku stoją: nowa łódź techniczna, traktor z kosiarką oraz 6 nowych platform dla skuterów wodnych. Do maja gotowy będzie również slip. Na żaglarzy czekają już także dodatkowe, nowe prysznice, toalety oraz zaplecze kuchenne ■ Ostrzeżenie Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky Sp. z o.o. Ważność: od godz. 08:00 dnia 31-03-2015 do godz. 20:00 dnia 01-04-2015 Obszar: województwo lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie. Przebieg: Na terenie ww. obszaru prognozuje się występowanie silnego początkowo zachodniego, a następnie północno zachodniego wiatru wiejącego ze średnią prędkośćią od 30 do 50 km/h w porywach osiągającego prędkość od 70 do 100 km/h. W przypadku występowania burz porywy wiatru mogą osiągać wówczas do 110-120 km/h. Najsilniejsze porywy wiatru wystąpią w dzień i w nocy dnia 31.03 oraz w ciągu dnia 1.04.2015r. do godzin wieczornych. Potem porywy wiatru zaczną słabnąć ■ Od 1 kwietnia zaczyna obowiązywać umowa z firmą, która wygrała przetarg na odkomarzanie. Jakie metody walki z krwiożerczym owadem zostaną zastaną zastosowane- magistrat na razie nie podaje. Skuteczność tych działań sprawdzi specjalna komisja. ■ Czarna niedziela na skrzyżowaniu ulicy Piastowskiej z Wyspiańskiego. Dwie kolizje w jeden dzień ■ Silnie związany ze Świnoujściem Paweł ENZYM Laskowski nagrał teledysk. ■ Dwa skradzione w Szwecji ciągniki siodłowe o łącznej wartości 400 tysięcy złotych odnaleźli w piątek w Świnoujściu funkcjonariusze miejscowej Straży Granicznej ■ Sąd Rejonowy w Świnoujściu nakazał Zachodniopomorskiemu Towarzystwu Praw Zwierząt zwrot Miastu schroniska dla bezdomnych zwierząt. Jednocześnie uznał za słuszne argumenty Miasta, które zdecydowały o wypowiedzeniu Towarzystwu umowy na prowadzenie placówki. ■ Prezydent znów wyjechał na bardzo ważne spotkanie ■ W niedzielę palmową w Galerii Art MDK rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs na Pisankę Wielkanocną. Grand Prix zdobyła tym razem mieszkanka Słupska-Grażyna Pal. ■ Przy ulicy Ku Morzu trwa budowa parkingu z wejściem na plażę. Plany miasta na zagospodarowanie tej części Świnoujścia są jednak znacznie większe. – Z inwestycjami chcemy iść w stronę Międzyzdrojów - mówi Barbara Michalska, zastępca prezydenta Świnoujścia ■ 1700 dzieci skorzystało z bezpłatnych zajęć na lodowisku w Heringsdorfie ■ Dlaczego zmienione mają być statuty osiedli Warszów i Osiedla Przytór - Łunowo oraz sołectwa Karsibór? Na czwartkowej sesji radni zadecydują, czy powstanie komisja, która ma przygotować te zmiany 30 marca br. prezydent Janusz Żmurkiewicz weźmie udział w spotkaniu na temat tunelu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju ■ Znalezisko pochodzi ze Średniowiecza? Archeolog: Na pewno nie jest to fragment łodzi z XX wieku ■ Historyczne znalezisko na terenie budowy Baltic Park Molo ■ Szykujesz się do Wielkanocy? Zajrzyj na miejskie targowisko przy ulicy Kołłątaja ■