POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.03.2013, 16:43:07] • Świnoujście

Uwaga! Nowy rozkład jazdy autobusów na lewobrzeżu

Uwaga! Nowy rozkład jazdy autobusów na lewobrzeżu

fot. Urząd Miasta Świnoujście

„Komunikacja Autobusowa” sp. z o.o. informuje, że od dnia 1 kwietnia 2013r. w „lewobrzeżnej” części miasta wprowadza:

· nowy rozkład jazdy autobusów
· nowy układ tras linii autobusowych
· nowe oznakowanie linii autobusowych.


Szczegółowe informacje będą dostępne:
· na stronie internetowej www.ka.swinoujscie.pl
· w ulotkach informacyjnych - rozdawanych w autobusach
· u dyspozytora ruchu tel. 91 321 45 40 wew. 3 (całodobowo)

Przepraszamy pasażerów za ewentualne utrudnienia.


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Sobota [23.03.2013, 10:45:26] • [IP: 193.200.150.***]

...a co z przesiadkami?

Gość • Piątek [22.03.2013, 17:39:00] • [IP: 37.8.215.**]

Kupiliu nowe autobusu, zbuydowali za srodki publiczne nowa zajezdnie po to zeby takie cyrki odpierdzielac w powiatowym sredniej wielkosci miescie miescie ?Wyglada na to ze wysokie diety radnych oraz pensje urzednikow spowodowaly ze ich mysli sa gdzies daleko od rzeczywistych potrzeb mieszkancow Swinoujscia, czesto dotychczasowych ich wyborcow. To ze sie ma wlasny pojazd nie moze oznaczac ze komunikacje autbusowa mozna powoli zlikwidowac.Bo te inowacje z liniami i rozkladami to spowoduja.Rownie dobrze mozna bylo pozostawic te rozklady i schemat lini na dotychczasowym poziomie a podniesc ceny biletow np.1 przejazd -10 zlotych. Mniej pracyby to kosztowalo panie Rejmus a efekt bylby ten sam.Prosze dobrze zapamietac gdzie sa wlaczniki oswietlenia.Ostatni musi zgasic swiatlo panie Kazek.

Gość • Piątek [22.03.2013, 07:53:14] • [IP: 178.238.251.***]

Przecież na zachodnie dojedzie się najszybciej linią B, jak nie to 2-jka zostaje

Gość • Czwartek [21.03.2013, 19:00:11] • [IP: 62.69.249.*]

Za taki rozkład jazdy to nasi wybitni r a d n i powinni wystąpić w jakimś konkursie kabaretowym.To jest kpina z mieszkańców.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 13:55:54] • [IP: 80.245.185.*]

Niestety nie ma żadnych ulotek w autobusach... starszy pan przy mnie zapytał o nie kierowcę linii nr 4 (kurs o 11-40 na Grodek) i co usłyszał w odpowiedzi? że ma sobie z komputera wydrukować!! kpina jakaś! Starszy Pan tylko rzucił: nie każdy ma komputer. Nasi" przemili" kierowcy!!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 12:07:19] • [IP: 88.156.233.**]

cymbaly, przeciez sie dojedzie z pod promu na osiedle matejki linia 2. czytajcie uwaznie a nie bez dokładnego zapoznania sie kwiczycie i placzecie

Gość • Czwartek [21.03.2013, 11:44:52] • [IP: 80.245.191.***]

Radni autobusami nie jeżdżą więc im takie zmiany pasują

Gość • Czwartek [21.03.2013, 10:10:10] • [IP: 37.8.215.**]

A radni miasta takie fanaberie komunikacyjne zaakceptowali >? Wyglada to na kpine z biedniejszej czesci mieszkancow miasta.Komu beda teraz te nieracjonalne linie autobusowe odpowiadaly ? ?.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:45:56] • [IP: 89.174.73.**]

Szkoda, że nie uwzględnili faktu, że w dni robocze promy rano i w południe nie odbijają o pełnej, dwadzieścia i czterdzieści po :-) Zlikwidowano rano autobus, który pasował mi do promu, teraz żaden mi nie pasuje :- (Super!! Idąc na piechotę zmarnuję tyle samo czasu i nie będę wydawać pieniędzy na bilety, albo trzeba chyba przesiąść się na inny środek transportu :-) Powodzenia!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:36:31] • [IP: 82.145.69.*]

Przepraszam, nie zauważyłam linii A i B... Cóż, znaczy linia pośpieszna to będzie? Bo w innych miastach właśnie literami oznacza się linie pospieszne...

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:34:34] • [IP: 82.145.69.*]

Świnoujście robi się strasznym miastem! Na lewym brzegu zostały dwie linie, ale i tak nie dojadę z Matejki na cmentarz... Czy Pan Prezydent nie widzi, że młodzi uciekają z miasta, zostają osoby starsze, bo" starych drzew się nie przesadza", którym odbiera się jedyny środek lokomocji, na który ich stać? W Szczecinie włodarze dyskutują ze stroną niemiecką, jak pomóc w transporcie pracującym za granicą, a w Ś-ciu zamyka się trasę dla tych, którzy pracują w obszarze transgranicznym. Gdzie tu logika? Gdzie dbanie o dobro mieszkańców? Pan Prezydent jest prezydentem mieszkańców Ś-cia i o nich powinien dbać w pierwszej kolejności! Nie o turystów, nie o przejezdnych, gdyż to nie oni żyją tu 24 na dobę! Zadbać o mieszkańców i ich potrzeby!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:10:10] • [IP: 37.8.215.**]

182, zapewne N powinno byc zamienione na J.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:08:33] • [IP: 37.8.215.**]

No wreszcie ci rozsadniejsi taryfiarze beda mogli zarobic kokosy !!.Oczywiscie kosztem ZKM Swinoujscie !. No bo np jak. 5 osob za 10 zlotych od promu na zachodnie dojedzie to bedzie i lepiej i szybciej i taniej niz autobusem.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:03:32] • [IP: 80.245.182.**]

Pomysłodawcy należy się nagroda" NOBLA" .Pomieszanie z poplątaniem.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 08:35:59] • [IP: 37.8.215.**]

Wydaje sie ze wymyslil te zmiany w komunikacji ktos chory. Moze pora do doktora ?

Gość • Czwartek [21.03.2013, 08:02:11] • [IP: 62.69.249.***]

świetnie, teraz jadąc spod promu na osiedle Matejki będę zamiast 7 minut jechać 27? kto to wymyslił??

Gość • Czwartek [21.03.2013, 07:01:35] • [IP: 80.245.191.***]

Na stronie ka.swinoujscie.pl jest NOWY rozkład, stary jest na www.starastrona.ka.swinoujscie.pl Czytajcie ze zrozumieniem :)

Gość • Czwartek [21.03.2013, 00:43:51] • [IP: 193.200.150.***]

Czyżby Basienka maczała w tym palce?

Gość • Środa [20.03.2013, 22:17:14] • [IP: 92.42.115.***]

Nowego rozkładu nie ma jeszcze, a stary (obecny) jest pod linkiem podanym na stronie: ka.swinoujscie.pl

Gość • Środa [20.03.2013, 20:14:28] • [IP: 178.238.245.***]

Kto powie jak wejść na strone z rozkładem jazdy bo ni chu chu nie moge

Gość • Środa [20.03.2013, 18:20:19] • [IP: 80.245.190.*]

Ciekawe czy i kiedy był przetarg na to cudowne przedsięwzięcie zwane podobno " badaniem napełniania autobusów". Teraz Komunikacja Autobusowa powinna zmienić nazwę, bo autobusy nie będą dowozić do szkół, przedszkoli, rynku, przychodni czy Uznamu, ale będą jeździć sobie, a ludzie będą zmuszeni chodzić pieszo. Granda w biały dzień.

Gość • Środa [20.03.2013, 17:37:20] • [IP: 91.65.100.**]

Czyli jednak przeszły te poronione plany wprowadzenia linii 0A i 0B ?!?!?!?!

Oglądasz 1-22 z 22
■ Ogłoszenie: Zgubiono breloczek z logo Nissana na skórzanym pasku.Do breloczka przyczepiony był malutki srebrny kluczyk.Znalazce proszę o kontakt 0046762180267 ■
■ Czytelniczka: Co w przypadku osób starszych i matek z wózkami? Problem osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach oraz matek z wózkami jest często bagatelizowany przez projektantów oraz architektów. - Jak do laboratorium na ulicy Piłsudskiego, mają dostać się osoby starsze i matki z wózkami? - pyta Czytelniczka ■ Błękitna Flaga po raz 10 w Świnoujściu! Już po raz 10. na świnoujskiej plaży zawisła błękitna flaga. Jest przyznawana kąpieliskom o najwyższym standardzie. To jednak nie wszystko, oprócz błękitnej flagi przy centrum WOPR odsłonięto tablicę informującą. ■ Przedmiotem ewentualnej transakcji nie są strategiczne dla stoczni tereny produkcyjne, nabrzeża oraz niezbędne zaplecze techniczne. To odpowiedź Morskiej Stoczni Remontowej Gryfia na zarzut naszego Czytelnika, że świnoujski zakład pracy jest właśnie wykańczany■ Dyrektor d/s sprzedaży i logistyki MSR "Gryfia" Paweł Porzycki powiedział podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej, że "nic mu nie wiadomo o planach likwidacji stoczni w Świnoujściu. Wręcz przeciwnie , wszystko obecnie wskazuje na rozwój zakładu" ■ Prezydent Janusz Żmurkiewicz nie będzie startował w wyborach do parlamentu. Prezydent Janusz Żmurkiewicz nie będzie kandydował w najbliższych wyborach parlamentarnych. Takie oświadczenie złożył w trakcie specjalnie zwołanej konferencji prasowej, która odbyła się we wtorek w sali Urzędu Miasta. ■ Uwaga! W związku z pracami modernizacyjnymi sieci wodociągowej w dniu 2 lipca br. mogą nastąpić przerwy w dostawie wody do nieruchomości na ulicach: Grunwaldzkiej, Lutyckiej, Łużyckiej, Lechickiej, Karsiborskiej ■ Poniedziałek: Alarm pożarowy uruchomił się w centrum handlowym Corso. Ewakuwano wszystkich klientów oraz obsługę sklepu. Na miejscu działają dwa zastępy straży. ■ Będzie ponowna kontrola w OSiR „Wyspiarz”. Za dużo już tych afer – pisze nasz Czytelnik – ZGM ( rozdział mieszkań), szpital (wysokie wynagrodzenia lekarzy - min.), Wyspiarz (ostatnie ustalenia z kontroli). Nad każdą z tych jednostek władze powinny mieć nadzór, a jak widać, nie miały ■