POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.03.2013, 16:43:07] • Świnoujście

Uwaga! Nowy rozkład jazdy autobusów na lewobrzeżu

Uwaga! Nowy rozkład jazdy autobusów na lewobrzeżu

fot. Urząd Miasta Świnoujście

„Komunikacja Autobusowa” sp. z o.o. informuje, że od dnia 1 kwietnia 2013r. w „lewobrzeżnej” części miasta wprowadza:

· nowy rozkład jazdy autobusów
· nowy układ tras linii autobusowych
· nowe oznakowanie linii autobusowych.


Szczegółowe informacje będą dostępne:
· na stronie internetowej www.ka.swinoujscie.pl
· w ulotkach informacyjnych - rozdawanych w autobusach
· u dyspozytora ruchu tel. 91 321 45 40 wew. 3 (całodobowo)

Przepraszamy pasażerów za ewentualne utrudnienia.


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Sobota [23.03.2013, 10:45:26] • [IP: 193.200.150.***]

...a co z przesiadkami?

Gość • Piątek [22.03.2013, 17:39:00] • [IP: 37.8.215.**]

Kupiliu nowe autobusu, zbuydowali za srodki publiczne nowa zajezdnie po to zeby takie cyrki odpierdzielac w powiatowym sredniej wielkosci miescie miescie ?Wyglada na to ze wysokie diety radnych oraz pensje urzednikow spowodowaly ze ich mysli sa gdzies daleko od rzeczywistych potrzeb mieszkancow Swinoujscia, czesto dotychczasowych ich wyborcow. To ze sie ma wlasny pojazd nie moze oznaczac ze komunikacje autbusowa mozna powoli zlikwidowac.Bo te inowacje z liniami i rozkladami to spowoduja.Rownie dobrze mozna bylo pozostawic te rozklady i schemat lini na dotychczasowym poziomie a podniesc ceny biletow np.1 przejazd -10 zlotych. Mniej pracyby to kosztowalo panie Rejmus a efekt bylby ten sam.Prosze dobrze zapamietac gdzie sa wlaczniki oswietlenia.Ostatni musi zgasic swiatlo panie Kazek.

Gość • Piątek [22.03.2013, 07:53:14] • [IP: 178.238.251.***]

Przecież na zachodnie dojedzie się najszybciej linią B, jak nie to 2-jka zostaje

Gość • Czwartek [21.03.2013, 19:00:11] • [IP: 62.69.249.*]

Za taki rozkład jazdy to nasi wybitni r a d n i powinni wystąpić w jakimś konkursie kabaretowym.To jest kpina z mieszkańców.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 13:55:54] • [IP: 80.245.185.*]

Niestety nie ma żadnych ulotek w autobusach... starszy pan przy mnie zapytał o nie kierowcę linii nr 4 (kurs o 11-40 na Grodek) i co usłyszał w odpowiedzi? że ma sobie z komputera wydrukować!! kpina jakaś! Starszy Pan tylko rzucił: nie każdy ma komputer. Nasi" przemili" kierowcy!!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 12:07:19] • [IP: 88.156.233.**]

cymbaly, przeciez sie dojedzie z pod promu na osiedle matejki linia 2. czytajcie uwaznie a nie bez dokładnego zapoznania sie kwiczycie i placzecie

Gość • Czwartek [21.03.2013, 11:44:52] • [IP: 80.245.191.***]

Radni autobusami nie jeżdżą więc im takie zmiany pasują

Gość • Czwartek [21.03.2013, 10:10:10] • [IP: 37.8.215.**]

A radni miasta takie fanaberie komunikacyjne zaakceptowali >? Wyglada to na kpine z biedniejszej czesci mieszkancow miasta.Komu beda teraz te nieracjonalne linie autobusowe odpowiadaly ? ?.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:45:56] • [IP: 89.174.73.**]

Szkoda, że nie uwzględnili faktu, że w dni robocze promy rano i w południe nie odbijają o pełnej, dwadzieścia i czterdzieści po :-) Zlikwidowano rano autobus, który pasował mi do promu, teraz żaden mi nie pasuje :- (Super!! Idąc na piechotę zmarnuję tyle samo czasu i nie będę wydawać pieniędzy na bilety, albo trzeba chyba przesiąść się na inny środek transportu :-) Powodzenia!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:36:31] • [IP: 82.145.69.*]

Przepraszam, nie zauważyłam linii A i B... Cóż, znaczy linia pośpieszna to będzie? Bo w innych miastach właśnie literami oznacza się linie pospieszne...

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:34:34] • [IP: 82.145.69.*]

Świnoujście robi się strasznym miastem! Na lewym brzegu zostały dwie linie, ale i tak nie dojadę z Matejki na cmentarz... Czy Pan Prezydent nie widzi, że młodzi uciekają z miasta, zostają osoby starsze, bo" starych drzew się nie przesadza", którym odbiera się jedyny środek lokomocji, na który ich stać? W Szczecinie włodarze dyskutują ze stroną niemiecką, jak pomóc w transporcie pracującym za granicą, a w Ś-ciu zamyka się trasę dla tych, którzy pracują w obszarze transgranicznym. Gdzie tu logika? Gdzie dbanie o dobro mieszkańców? Pan Prezydent jest prezydentem mieszkańców Ś-cia i o nich powinien dbać w pierwszej kolejności! Nie o turystów, nie o przejezdnych, gdyż to nie oni żyją tu 24 na dobę! Zadbać o mieszkańców i ich potrzeby!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:10:10] • [IP: 37.8.215.**]

182, zapewne N powinno byc zamienione na J.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:08:33] • [IP: 37.8.215.**]

No wreszcie ci rozsadniejsi taryfiarze beda mogli zarobic kokosy !!.Oczywiscie kosztem ZKM Swinoujscie !. No bo np jak. 5 osob za 10 zlotych od promu na zachodnie dojedzie to bedzie i lepiej i szybciej i taniej niz autobusem.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:03:32] • [IP: 80.245.182.**]

Pomysłodawcy należy się nagroda" NOBLA" .Pomieszanie z poplątaniem.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 08:35:59] • [IP: 37.8.215.**]

Wydaje sie ze wymyslil te zmiany w komunikacji ktos chory. Moze pora do doktora ?

Gość • Czwartek [21.03.2013, 08:02:11] • [IP: 62.69.249.***]

świetnie, teraz jadąc spod promu na osiedle Matejki będę zamiast 7 minut jechać 27? kto to wymyslił??

Gość • Czwartek [21.03.2013, 07:01:35] • [IP: 80.245.191.***]

Na stronie ka.swinoujscie.pl jest NOWY rozkład, stary jest na www.starastrona.ka.swinoujscie.pl Czytajcie ze zrozumieniem :)

Gość • Czwartek [21.03.2013, 00:43:51] • [IP: 193.200.150.***]

Czyżby Basienka maczała w tym palce?

Gość • Środa [20.03.2013, 22:17:14] • [IP: 92.42.115.***]

Nowego rozkładu nie ma jeszcze, a stary (obecny) jest pod linkiem podanym na stronie: ka.swinoujscie.pl

Gość • Środa [20.03.2013, 20:14:28] • [IP: 178.238.245.***]

Kto powie jak wejść na strone z rozkładem jazdy bo ni chu chu nie moge

Gość • Środa [20.03.2013, 18:20:19] • [IP: 80.245.190.*]

Ciekawe czy i kiedy był przetarg na to cudowne przedsięwzięcie zwane podobno " badaniem napełniania autobusów". Teraz Komunikacja Autobusowa powinna zmienić nazwę, bo autobusy nie będą dowozić do szkół, przedszkoli, rynku, przychodni czy Uznamu, ale będą jeździć sobie, a ludzie będą zmuszeni chodzić pieszo. Granda w biały dzień.

Gość • Środa [20.03.2013, 17:37:20] • [IP: 91.65.100.**]

Czyli jednak przeszły te poronione plany wprowadzenia linii 0A i 0B ?!?!?!?!

Oglądasz 1-22 z 22
■ W ostatnim meczu jesieni rozegranym przed własną publicznością, piłkarze Floty Świnoujście ulegli aspirującemu do ekstraklasy Zagłębiu Lubin 1:2 ■ 23- latek włamał się do altany na działce. Wpadł bo na miejscu zostawił swój dowód osobisty. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który włamał się do jednej z altan na terenie ogrodów działkowych, skąd ukradł dekoder telewizyjny o wartości 100 zł. Sprawca zostawił mundurowym wyraźny trop, gdzie mogą go szukać bo na miejscu włamania zostawił swój dowód osobisty. ■ Urząd Miasta informuję, iż od dnia 21 listopada od godz. 1200 do dnia 22 listopada 2014 do godz. 1800, w związku z prowadzonymi pracami w pasie drogowym, wyłączony z ruchu zastanie odcinek ul. Żeromskiego przy skrzyżowaniu z ul. Energetyków Objazd tego odcinka odcinka nastapi ulicami Kasprowicza i Energetyków. ■ Na ulicy Barlickiego 12 (czarny labrador) z czerwoną obrożą tel. 532787859 ■ Straż miejska zatrzymała trzech mężczyzn za nielegalny handel. Komendant Straży Miejskiej będąc po cywilnemu zauważył mężczyznę handlującego przed Centrum Handlowym Uznam. Okazało się, że to Słoweniec pochodzenia romskiego. Handlował nielegalnie perfumami, lornetkami, elektrycznymi maszynkami do golenia, zegarkami itp. Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów. ■ Policyjne kontrole działek przed zimą. Ogrody działkowe w okresie jesienno-zimowym to czas, kiedy częściej niż właściciele, mogą zaglądać na nie złodzieje, a także osoby bezdomne. Bezdomni szukają tam schronienia nad dachem, natomiast przestępcy możliwości wzbogacenia się cudzym kosztem. W minionych dniach świnoujscy policjanci przeprowadzili kontrole znajdujących się na terenie miasta działek. ■ Podajemy wyniki wyborów samorządowych w Świnoujściu. Zobacz, ile głosów zdobyli kandydaci na prezydenta oraz startujący do Rady Miasta. Prezentujemy szczegółowe wyniki ■ Jest wiele powodów do niepokoju. Nie wykluczam możliwości, po podliczeniu głosów, postulatu o powtórzeniu wyborów - powiedział minister Cezary Grabarczyk na antenie TVN24. ■ Mieszkańcy oddali aż 388 głosów nieważnych w głosowaniu na prezydenta Świnoujścia. Czy prawie 400 osób nie wiedziało jak głosować? Czy celowo oddali głos nieważny? Tego nie wiadomo. Pewne jest to, że jeszcze więcej głosów nieważnych wyborcy oddali w głosowaniu do Rady Miasta. Jak się okazuje było to ponad 1142 głosów co stanowi 8,5 % wszystkich oddanych głosów ■ Oficjalne wyniki! Wiemy, kto zasiądzie w Radzie Miasta ■ Wypadek w gazoporcie. Ukrainiec spadł z rusztowania. Na terenie gazoportu doszło do nieszczęśliwego wypadku. Obywatel Ukrainy spadł z rusztowania z wysokości trzech metrów. Mężczyzna został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie. Na miejsce wezwano policję oraz lotnicze pogotowie ratunkowe. Pracownik gazoportu w momencie przybycia na miejsce śmigłowca był przytomny. ■ Zapaść w systemie przeliczania głosów wyborczych trwa. Miejska Komisja Wyborcza w Świnoujściu nie wznowiła pracy i oczekuje na dyspozycje z siedziby PKW w Warszawie. Tymczasem zapowiedziana na godzinę 15.00 konferencja prasowa szefostwa Państwowej Komisji Wyborczej w tej sprawie została odwołana. ■ Także w Świnoujściu członkowie Miejskiej Komisji wyborczej mają kłopoty w związku z awarią krajowego systemu informatycznego Państwowej Komisji Wyborczej. Miejska Komisja Wyborcza ogłosiła z tego powodu przymusową, kilkugodzinną przerwę w pacy. ■ Wyniki z 25 komisji: Żmurkiewicz-7201, Szczodry-2757, Jabłońska-1668 ■ Nie będzie drugiej tury wyborów prezydenta Świnoujścia - przynajmniej tak wynika z nieoficjalnych danych z blisko połowy z 27 obwodowych komisji wyborczych. ■ Do godziny 17:30 frekwencja wyborcza w Świnoujściu wynosiła 34.50 % Liczba wydanych kart do głosowania 11 356 ■ Flota Świnoujście zremisował z Pogonią Siedlce 1:1 ■ Miał wypadek na skuterze. Mówi, że złamał obojczyk i potrzebuje pomocy. Pan Tomasz w miniony poniedziałek miał wypadek na skuterze przy ulicy Roosevelta. Udał się do szpitala, niestety jak sam przyznał nie miał ubezpieczenia, przez co nie udzielono mu pomocy. Okazało się, że ma złamany obojczyk. Powinien mieć założony gips, niestety złamanie ochrania tylko chusta. ■