POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.03.2013, 16:43:07] • Świnoujście

Uwaga! Nowy rozkład jazdy autobusów na lewobrzeżu

Uwaga! Nowy rozkład jazdy autobusów na lewobrzeżu

fot. Urząd Miasta Świnoujście

„Komunikacja Autobusowa” sp. z o.o. informuje, że od dnia 1 kwietnia 2013r. w „lewobrzeżnej” części miasta wprowadza:

· nowy rozkład jazdy autobusów
· nowy układ tras linii autobusowych
· nowe oznakowanie linii autobusowych.


Szczegółowe informacje będą dostępne:
· na stronie internetowej www.ka.swinoujscie.pl
· w ulotkach informacyjnych - rozdawanych w autobusach
· u dyspozytora ruchu tel. 91 321 45 40 wew. 3 (całodobowo)

Przepraszamy pasażerów za ewentualne utrudnienia.


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Sobota [23.03.2013, 10:45:26] • [IP: 193.200.150.***]

...a co z przesiadkami?

Gość • Piątek [22.03.2013, 17:39:00] • [IP: 37.8.215.**]

Kupiliu nowe autobusu, zbuydowali za srodki publiczne nowa zajezdnie po to zeby takie cyrki odpierdzielac w powiatowym sredniej wielkosci miescie miescie ?Wyglada na to ze wysokie diety radnych oraz pensje urzednikow spowodowaly ze ich mysli sa gdzies daleko od rzeczywistych potrzeb mieszkancow Swinoujscia, czesto dotychczasowych ich wyborcow. To ze sie ma wlasny pojazd nie moze oznaczac ze komunikacje autbusowa mozna powoli zlikwidowac.Bo te inowacje z liniami i rozkladami to spowoduja.Rownie dobrze mozna bylo pozostawic te rozklady i schemat lini na dotychczasowym poziomie a podniesc ceny biletow np.1 przejazd -10 zlotych. Mniej pracyby to kosztowalo panie Rejmus a efekt bylby ten sam.Prosze dobrze zapamietac gdzie sa wlaczniki oswietlenia.Ostatni musi zgasic swiatlo panie Kazek.

Gość • Piątek [22.03.2013, 07:53:14] • [IP: 178.238.251.***]

Przecież na zachodnie dojedzie się najszybciej linią B, jak nie to 2-jka zostaje

Gość • Czwartek [21.03.2013, 19:00:11] • [IP: 62.69.249.*]

Za taki rozkład jazdy to nasi wybitni r a d n i powinni wystąpić w jakimś konkursie kabaretowym.To jest kpina z mieszkańców.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 13:55:54] • [IP: 80.245.185.*]

Niestety nie ma żadnych ulotek w autobusach... starszy pan przy mnie zapytał o nie kierowcę linii nr 4 (kurs o 11-40 na Grodek) i co usłyszał w odpowiedzi? że ma sobie z komputera wydrukować!! kpina jakaś! Starszy Pan tylko rzucił: nie każdy ma komputer. Nasi" przemili" kierowcy!!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 12:07:19] • [IP: 88.156.233.**]

cymbaly, przeciez sie dojedzie z pod promu na osiedle matejki linia 2. czytajcie uwaznie a nie bez dokładnego zapoznania sie kwiczycie i placzecie

Gość • Czwartek [21.03.2013, 11:44:52] • [IP: 80.245.191.***]

Radni autobusami nie jeżdżą więc im takie zmiany pasują

Gość • Czwartek [21.03.2013, 10:10:10] • [IP: 37.8.215.**]

A radni miasta takie fanaberie komunikacyjne zaakceptowali >? Wyglada to na kpine z biedniejszej czesci mieszkancow miasta.Komu beda teraz te nieracjonalne linie autobusowe odpowiadaly ? ?.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:45:56] • [IP: 89.174.73.**]

Szkoda, że nie uwzględnili faktu, że w dni robocze promy rano i w południe nie odbijają o pełnej, dwadzieścia i czterdzieści po :-) Zlikwidowano rano autobus, który pasował mi do promu, teraz żaden mi nie pasuje :- (Super!! Idąc na piechotę zmarnuję tyle samo czasu i nie będę wydawać pieniędzy na bilety, albo trzeba chyba przesiąść się na inny środek transportu :-) Powodzenia!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:36:31] • [IP: 82.145.69.*]

Przepraszam, nie zauważyłam linii A i B... Cóż, znaczy linia pośpieszna to będzie? Bo w innych miastach właśnie literami oznacza się linie pospieszne...

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:34:34] • [IP: 82.145.69.*]

Świnoujście robi się strasznym miastem! Na lewym brzegu zostały dwie linie, ale i tak nie dojadę z Matejki na cmentarz... Czy Pan Prezydent nie widzi, że młodzi uciekają z miasta, zostają osoby starsze, bo" starych drzew się nie przesadza", którym odbiera się jedyny środek lokomocji, na który ich stać? W Szczecinie włodarze dyskutują ze stroną niemiecką, jak pomóc w transporcie pracującym za granicą, a w Ś-ciu zamyka się trasę dla tych, którzy pracują w obszarze transgranicznym. Gdzie tu logika? Gdzie dbanie o dobro mieszkańców? Pan Prezydent jest prezydentem mieszkańców Ś-cia i o nich powinien dbać w pierwszej kolejności! Nie o turystów, nie o przejezdnych, gdyż to nie oni żyją tu 24 na dobę! Zadbać o mieszkańców i ich potrzeby!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:10:10] • [IP: 37.8.215.**]

182, zapewne N powinno byc zamienione na J.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:08:33] • [IP: 37.8.215.**]

No wreszcie ci rozsadniejsi taryfiarze beda mogli zarobic kokosy !!.Oczywiscie kosztem ZKM Swinoujscie !. No bo np jak. 5 osob za 10 zlotych od promu na zachodnie dojedzie to bedzie i lepiej i szybciej i taniej niz autobusem.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:03:32] • [IP: 80.245.182.**]

Pomysłodawcy należy się nagroda" NOBLA" .Pomieszanie z poplątaniem.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 08:35:59] • [IP: 37.8.215.**]

Wydaje sie ze wymyslil te zmiany w komunikacji ktos chory. Moze pora do doktora ?

Gość • Czwartek [21.03.2013, 08:02:11] • [IP: 62.69.249.***]

świetnie, teraz jadąc spod promu na osiedle Matejki będę zamiast 7 minut jechać 27? kto to wymyslił??

Gość • Czwartek [21.03.2013, 07:01:35] • [IP: 80.245.191.***]

Na stronie ka.swinoujscie.pl jest NOWY rozkład, stary jest na www.starastrona.ka.swinoujscie.pl Czytajcie ze zrozumieniem :)

Gość • Czwartek [21.03.2013, 00:43:51] • [IP: 193.200.150.***]

Czyżby Basienka maczała w tym palce?

Gość • Środa [20.03.2013, 22:17:14] • [IP: 92.42.115.***]

Nowego rozkładu nie ma jeszcze, a stary (obecny) jest pod linkiem podanym na stronie: ka.swinoujscie.pl

Gość • Środa [20.03.2013, 20:14:28] • [IP: 178.238.245.***]

Kto powie jak wejść na strone z rozkładem jazdy bo ni chu chu nie moge

Gość • Środa [20.03.2013, 18:20:19] • [IP: 80.245.190.*]

Ciekawe czy i kiedy był przetarg na to cudowne przedsięwzięcie zwane podobno " badaniem napełniania autobusów". Teraz Komunikacja Autobusowa powinna zmienić nazwę, bo autobusy nie będą dowozić do szkół, przedszkoli, rynku, przychodni czy Uznamu, ale będą jeździć sobie, a ludzie będą zmuszeni chodzić pieszo. Granda w biały dzień.

Gość • Środa [20.03.2013, 17:37:20] • [IP: 91.65.100.**]

Czyli jednak przeszły te poronione plany wprowadzenia linii 0A i 0B ?!?!?!?!

Oglądasz 1-22 z 22
■ Czytelniczka: Znaki w Świnoujściu nie dość że są brudne, to stwarzają zagrożenie! Znaki drogowe, to nieodłączny element bezpieczeństwa na drodze, oczywiście jeżeli są widoczne, a sama ich konstrukcja, nie stwarza niebezpieczeństwa dla użytkowników dróg. Jedna z naszych Czytelniczek, przysłała nam zdjęcie znaku przy ulicy 11 Listopada, A-7 - ustąp pierwszeństwa przejazdu, który jak twierdzi, nie dość że jest brudny, to może stwarzać zagrożenie dla kierowców oraz pasażerów ■ Czytelnik: Po waszej interwencji posprzątano baraki. Niedawno przedstawiliśmy problem jednego z naszych Czytelników, który miał dosyć patrzenia na walające się śmieci na terenie baraków przy ulicy Steyera. Dzisiaj otrzymaliśmy informacje od Czytelnika, że po naszej interwencji, baraki zostały posprzątane ■ Eliza Kuczyńska: Sporty walki to moja pasja. Zobacz wschodzącą gwiazdę MMA ze Świnoujścia ■ Aż 562 mieszkańców naszego miasta nie płaci alimentów na dzieci. Zaskakujące, ale wśród nich jest także kilka… kobiet. Czyżby zapomniały, że to ich potomstwo? ■ Przez przypadek pocięła koleżankę i uciekła... ■ Czytelnik pyta o wyjazd do Warszawy. Podobno pani Barbara Michalska pojechała do ministerstwa rozmawiać o tunelu i nie znaleziono dla niej czasu - pisze jeden z naszych Czytelników. – Ponoć minęła się z ministrem na korytarzu… To już po tunelu ■ Warto zobaczyć. Walentynki na placu Wolności i w Corso. W najbliższą niedzielę 14 lutego 2016 r., w popularne święto zakochanych „Walentynki”, O!środek Działań Teatralnych zaprasza wszystkich na specjalny happening dla zakochanych. Początek o godzinie 13.00 na placu Wolności. ■ Przebudowa ulicy Monte Cassino ruszyła pełną parą. Tym razem przebudowa ulicy Monte Cassino obejmuje odcinek od skrzyżowania z ulicą Piastowską do Bohaterów Września. Wykonawcą jest Zakład Robót Inżynieryjno – Budowlanych Andrzej Dykowski ze Szczecina. Prace mają zakończyć się w maju ■ Administrator plaży dziękuje naszym spostrzegawczym Czytelnikom. Nie wiemy, czy jest pod napięciem i nikomu postronnemu nie życzymy, żeby się o tym przekonał – napisali o zauważonym na plaży kablu elektrycznym nasi Czytelnicy ■ Czy grozi nam epidemia świńskiej grypy? Miasto zapewnia, że jest przygotowane na taką ewentualność ■ Wywoził gruz do lasu. Wpadł w ręce strażników miejskich. Teraz zapłaci 500 złotych mandatu ■ Do czasu wznowienia sprzedaży, handlowcy, którzy ucierpieli podczas wybuchu stoiska z fajerwerkami przy ulicy Wojska Polskiego, są zwolnieni z opłaty targowej. ■ W centrum miasta znaleziono okulary. W okolicach antykwariatu przy ulicy Bohaterów Września nasza Czytelniczka znalazła okulary. Pani Danuta na zgubę natknęła się tydzień temu. Poinformowała o tym fakcie na jednym z portali społecznościowych. Niestety, jak dotąd nikt się po zgubę nie zgłosił. Teraz dziecięce okulary lecznicze są do odebrania u naszej Czytelniczki ■ Czytelnik: Zerwali mi reklamy ze sklepu! Za informacje na temat sprawców, czeka nagroda. Konkurencja w Świnoujściu jest bezlitosna. Przekonał się o tym właściciel sklepu warzywnego, który miał się otworzyć w najbliższym czasie przy ulicy Konstytucji. Sprawcy w nocy z czwartku na piątek, zerwali z witryn sklepowych, naklejone na szyby reklamy. Właściciel sklepu wyznaczył nagrodę za ustalenie sprawców. ■ Słowianin zapowiada czyszczenie terenu garaży! Uważaj, aby nie zezłomowali Ci samochodu! Właścicieli garaży przy ulicy Karsiborskiej, czekają wiosenne porządki! Porzucone samochody i samowolnie postawione zabudowy, znikną wraz z końcem lutego, dlatego uważajcie aby przez przypadek, nie odholowali waszej własności! ■ Po godzinie 00:00, na wysokości stacji kolejowej PKP - Przytór, dachował samochód osobowy. Na miejsce wezwani zostali strażacy, którzy zmuszeni byli rozciąć auto, aby wydobyć z wraku kierowcę. Samochód prawdopodobnie wpadł w poślizg, a dachując, uderzył w przydrożną lampę. Na miejscu są ratownicy medyczni oraz policjanci ■ 30-latek wykorzystał nieobecność domowników i włamał się do mieszkania. Może spędzić w więzieniu nawet 10 lat. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ustalili i zatrzymali włamywacza. Wyłamując okienną ramę, 30-latek włamał się do mieszkania, skąd skradł wartościowe przedmioty na kwotę ponad 2.000 zł. Za popełnienie tego przestępstwa mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności ■ Kto zajmie się usunięciem wraków samochodów ze świnoujskich ulic? Miasto czeka na chętnych. Świnoujście ogłosiło przetarg na usunięcie zdezelowanych aut zalegających na ulicach naszego miasta. Firmy mają czas do 8 lutego. To właśnie wtedy rozstrzygnie się, kto zajmie się usunięciem pojazdów z dróg. W zeszłym roku miasto za usunięcie wraku musiało zapłacić 246 złotych. Jak będzie teraz? ■ Czytelnik: Weź grabki i łopatkę. Na Placu Wolności piaskownica. W poniedziałek Plac Wolności przypominał Saharę...Nie umknęło to uwadze naszego Czytelnika. Mężczyzna zastanawia się, czy ktoś tam w ogóle sprząta? - To piaskownica czy Plac Wolności? - czytamy w liście do redakcji ■ Seryjny podpalacz grasuje na ogrodach działkowych „Nad Zalewem”? Tym razem spłonęła altanka... Tuż przed godziną 22.00 w poniedziałek, strażacy dostali wezwanie do palącej się altanki na terenie ogrodów działkowych „Nad Zalewem”. Do akcji ruszyły trzy zastępy strażaków, w tym jeden zastęp wojskowej straży pożarnej. Podobne zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę, gdzie na pobliskiej działce spłonęła przyczepa kempingowa. Warto także wspomnieć, że od wczesnego poniedziałkowego wieczoru, w Świnoujściu padał deszcz. Czyżby w takim razie, ktoś stał za ostatnimi podpaleniami? Na miejsce zdarzenia wezwani zostali policjanci ■