POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.03.2013, 16:43:07] • Świnoujście

Uwaga! Nowy rozkład jazdy autobusów na lewobrzeżu

Uwaga! Nowy rozkład jazdy autobusów na lewobrzeżu

fot. Urząd Miasta Świnoujście

„Komunikacja Autobusowa” sp. z o.o. informuje, że od dnia 1 kwietnia 2013r. w „lewobrzeżnej” części miasta wprowadza:

· nowy rozkład jazdy autobusów
· nowy układ tras linii autobusowych
· nowe oznakowanie linii autobusowych.


Szczegółowe informacje będą dostępne:
· na stronie internetowej www.ka.swinoujscie.pl
· w ulotkach informacyjnych - rozdawanych w autobusach
· u dyspozytora ruchu tel. 91 321 45 40 wew. 3 (całodobowo)

Przepraszamy pasażerów za ewentualne utrudnienia.


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Sobota [23.03.2013, 10:45:26] • [IP: 193.200.150.***]

...a co z przesiadkami?

Gość • Piątek [22.03.2013, 17:39:00] • [IP: 37.8.215.**]

Kupiliu nowe autobusu, zbuydowali za srodki publiczne nowa zajezdnie po to zeby takie cyrki odpierdzielac w powiatowym sredniej wielkosci miescie miescie ?Wyglada na to ze wysokie diety radnych oraz pensje urzednikow spowodowaly ze ich mysli sa gdzies daleko od rzeczywistych potrzeb mieszkancow Swinoujscia, czesto dotychczasowych ich wyborcow. To ze sie ma wlasny pojazd nie moze oznaczac ze komunikacje autbusowa mozna powoli zlikwidowac.Bo te inowacje z liniami i rozkladami to spowoduja.Rownie dobrze mozna bylo pozostawic te rozklady i schemat lini na dotychczasowym poziomie a podniesc ceny biletow np.1 przejazd -10 zlotych. Mniej pracyby to kosztowalo panie Rejmus a efekt bylby ten sam.Prosze dobrze zapamietac gdzie sa wlaczniki oswietlenia.Ostatni musi zgasic swiatlo panie Kazek.

Gość • Piątek [22.03.2013, 07:53:14] • [IP: 178.238.251.***]

Przecież na zachodnie dojedzie się najszybciej linią B, jak nie to 2-jka zostaje

Gość • Czwartek [21.03.2013, 19:00:11] • [IP: 62.69.249.*]

Za taki rozkład jazdy to nasi wybitni r a d n i powinni wystąpić w jakimś konkursie kabaretowym.To jest kpina z mieszkańców.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 13:55:54] • [IP: 80.245.185.*]

Niestety nie ma żadnych ulotek w autobusach... starszy pan przy mnie zapytał o nie kierowcę linii nr 4 (kurs o 11-40 na Grodek) i co usłyszał w odpowiedzi? że ma sobie z komputera wydrukować!! kpina jakaś! Starszy Pan tylko rzucił: nie każdy ma komputer. Nasi" przemili" kierowcy!!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 12:07:19] • [IP: 88.156.233.**]

cymbaly, przeciez sie dojedzie z pod promu na osiedle matejki linia 2. czytajcie uwaznie a nie bez dokładnego zapoznania sie kwiczycie i placzecie

Gość • Czwartek [21.03.2013, 11:44:52] • [IP: 80.245.191.***]

Radni autobusami nie jeżdżą więc im takie zmiany pasują

Gość • Czwartek [21.03.2013, 10:10:10] • [IP: 37.8.215.**]

A radni miasta takie fanaberie komunikacyjne zaakceptowali >? Wyglada to na kpine z biedniejszej czesci mieszkancow miasta.Komu beda teraz te nieracjonalne linie autobusowe odpowiadaly ? ?.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:45:56] • [IP: 89.174.73.**]

Szkoda, że nie uwzględnili faktu, że w dni robocze promy rano i w południe nie odbijają o pełnej, dwadzieścia i czterdzieści po :-) Zlikwidowano rano autobus, który pasował mi do promu, teraz żaden mi nie pasuje :- (Super!! Idąc na piechotę zmarnuję tyle samo czasu i nie będę wydawać pieniędzy na bilety, albo trzeba chyba przesiąść się na inny środek transportu :-) Powodzenia!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:36:31] • [IP: 82.145.69.*]

Przepraszam, nie zauważyłam linii A i B... Cóż, znaczy linia pośpieszna to będzie? Bo w innych miastach właśnie literami oznacza się linie pospieszne...

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:34:34] • [IP: 82.145.69.*]

Świnoujście robi się strasznym miastem! Na lewym brzegu zostały dwie linie, ale i tak nie dojadę z Matejki na cmentarz... Czy Pan Prezydent nie widzi, że młodzi uciekają z miasta, zostają osoby starsze, bo" starych drzew się nie przesadza", którym odbiera się jedyny środek lokomocji, na który ich stać? W Szczecinie włodarze dyskutują ze stroną niemiecką, jak pomóc w transporcie pracującym za granicą, a w Ś-ciu zamyka się trasę dla tych, którzy pracują w obszarze transgranicznym. Gdzie tu logika? Gdzie dbanie o dobro mieszkańców? Pan Prezydent jest prezydentem mieszkańców Ś-cia i o nich powinien dbać w pierwszej kolejności! Nie o turystów, nie o przejezdnych, gdyż to nie oni żyją tu 24 na dobę! Zadbać o mieszkańców i ich potrzeby!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:10:10] • [IP: 37.8.215.**]

182, zapewne N powinno byc zamienione na J.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:08:33] • [IP: 37.8.215.**]

No wreszcie ci rozsadniejsi taryfiarze beda mogli zarobic kokosy !!.Oczywiscie kosztem ZKM Swinoujscie !. No bo np jak. 5 osob za 10 zlotych od promu na zachodnie dojedzie to bedzie i lepiej i szybciej i taniej niz autobusem.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:03:32] • [IP: 80.245.182.**]

Pomysłodawcy należy się nagroda" NOBLA" .Pomieszanie z poplątaniem.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 08:35:59] • [IP: 37.8.215.**]

Wydaje sie ze wymyslil te zmiany w komunikacji ktos chory. Moze pora do doktora ?

Gość • Czwartek [21.03.2013, 08:02:11] • [IP: 62.69.249.***]

świetnie, teraz jadąc spod promu na osiedle Matejki będę zamiast 7 minut jechać 27? kto to wymyslił??

Gość • Czwartek [21.03.2013, 07:01:35] • [IP: 80.245.191.***]

Na stronie ka.swinoujscie.pl jest NOWY rozkład, stary jest na www.starastrona.ka.swinoujscie.pl Czytajcie ze zrozumieniem :)

Gość • Czwartek [21.03.2013, 00:43:51] • [IP: 193.200.150.***]

Czyżby Basienka maczała w tym palce?

Gość • Środa [20.03.2013, 22:17:14] • [IP: 92.42.115.***]

Nowego rozkładu nie ma jeszcze, a stary (obecny) jest pod linkiem podanym na stronie: ka.swinoujscie.pl

Gość • Środa [20.03.2013, 20:14:28] • [IP: 178.238.245.***]

Kto powie jak wejść na strone z rozkładem jazdy bo ni chu chu nie moge

Gość • Środa [20.03.2013, 18:20:19] • [IP: 80.245.190.*]

Ciekawe czy i kiedy był przetarg na to cudowne przedsięwzięcie zwane podobno " badaniem napełniania autobusów". Teraz Komunikacja Autobusowa powinna zmienić nazwę, bo autobusy nie będą dowozić do szkół, przedszkoli, rynku, przychodni czy Uznamu, ale będą jeździć sobie, a ludzie będą zmuszeni chodzić pieszo. Granda w biały dzień.

Gość • Środa [20.03.2013, 17:37:20] • [IP: 91.65.100.**]

Czyli jednak przeszły te poronione plany wprowadzenia linii 0A i 0B ?!?!?!?!

Oglądasz 1-22 z 22
■ MEET to EAT! - Wieczór Wegański w Scenie już 26 kwietnia. ■ Barok „głosami” młodych w ms44 ■ Babcia napadniętego ucznia: Odwołuję się do sumienia przewodniczącej i rady miasta■ Zjazd rowerem mógł się skończyć tragicznie. 11-latek trafił do szpitala ■ Po czterech godzinach dyskusji na sesji Rady Miasta radni przyjęli tzw uchwały śmieciowe. Uchwała w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasto Świnoujście oraz uchwała w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbioru odpadów komunalnych zostały przyjęte przy 18 głosach "za". Trzech radnych zagłosowało przeciw ■ Po długiej dyskusji Rada Miasta przyjęła uchwałę w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Uchwała obejmuje teren miasta w rejonie ulic Bohaterów Września, Placu Słowiańskiego i Placu wolności ■ Czy, w związku z inwestycją aquaparku realizowana przez spółkę Zdrojowa Inwest miasto odstępuje od planowanej budowy nowej miejskiej pływalni?!" - pytał podczas dzisiejszych obrad rady Miasta radny Jarosław Włodarczyk ■ Marek Niewiarowski uważa, że strażników miejskich w Świnoujściu należy wyposażyć w rowery ■ Waldemar Buczyński poprosi prezydenta aby zachowane logo PPDiUR "Odra" znalazło godne miejsce w mieście i stanęło na postumencie ■ Radny Krzysztof Szpytko proponuje by parkingi na końcach promenady, przy ulicy Bałtyckiej i Żeromskiego (tzw "patelnie") były dostępne bezpłatnie ■ Prezydent Miasta: "Po ustaleniach z Komisją gospodarki projekt uchwały parkingowej wycofujemy z porządku dzisiejszych obrad. Do tematu wrócimy w czerwcu." ■ Wielkie Show z okazji 50- lecia 8 FOW. Wojsko wybuduje most pontonowy ■ Czytelnik: Są pasy, czy ich nie ma? Z takim pytaniem zwrócił się do nas Czytelnik. Uważa, że pasy przy ulicy Wojska Polskiego są słabo widoczne. - Może w końcu ktoś by zwrócił uwagę na to przejście dla pieszych? Ciężko stwierdzić, czy pasy są, czy ich nie ma- dopytuje Czytelnik. ■