Sonda
Czego, z okazji Świąt, życzysz mieszkańcom Świnoujścia?
- zdrowia
- miłości
- spokoju
- pracy
- pieniędzy
- po wyborach: nowych władz
POGODA
Temp.: 19,95 °C
Ciśn.: 1008 hPa
Wiatr: 7,01 km/h
Wilgotność: 67 %
Zachmurzenie: 36 %

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.03.2013, 16:43:07] • Świnoujście

Uwaga! Nowy rozkład jazdy autobusów na lewobrzeżu

Uwaga! Nowy rozkład jazdy autobusów na lewobrzeżu

fot. Urząd Miasta Świnoujście

„Komunikacja Autobusowa” sp. z o.o. informuje, że od dnia 1 kwietnia 2013r. w „lewobrzeżnej” części miasta wprowadza:

· nowy rozkład jazdy autobusów
· nowy układ tras linii autobusowych
· nowe oznakowanie linii autobusowych.


Szczegółowe informacje będą dostępne:
· na stronie internetowej www.ka.swinoujscie.pl
· w ulotkach informacyjnych - rozdawanych w autobusach
· u dyspozytora ruchu tel. 91 321 45 40 wew. 3 (całodobowo)

Przepraszamy pasażerów za ewentualne utrudnienia.


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Sobota [23.03.2013, 10:45:26] • [IP: 193.200.150.***]

...a co z przesiadkami?

Gość • Piątek [22.03.2013, 17:39:00] • [IP: 37.8.215.**]

Kupiliu nowe autobusu, zbuydowali za srodki publiczne nowa zajezdnie po to zeby takie cyrki odpierdzielac w powiatowym sredniej wielkosci miescie miescie ?Wyglada na to ze wysokie diety radnych oraz pensje urzednikow spowodowaly ze ich mysli sa gdzies daleko od rzeczywistych potrzeb mieszkancow Swinoujscia, czesto dotychczasowych ich wyborcow. To ze sie ma wlasny pojazd nie moze oznaczac ze komunikacje autbusowa mozna powoli zlikwidowac.Bo te inowacje z liniami i rozkladami to spowoduja.Rownie dobrze mozna bylo pozostawic te rozklady i schemat lini na dotychczasowym poziomie a podniesc ceny biletow np.1 przejazd -10 zlotych. Mniej pracyby to kosztowalo panie Rejmus a efekt bylby ten sam.Prosze dobrze zapamietac gdzie sa wlaczniki oswietlenia.Ostatni musi zgasic swiatlo panie Kazek.

Gość • Piątek [22.03.2013, 07:53:14] • [IP: 178.238.251.***]

Przecież na zachodnie dojedzie się najszybciej linią B, jak nie to 2-jka zostaje

Gość • Czwartek [21.03.2013, 19:00:11] • [IP: 62.69.249.*]

Za taki rozkład jazdy to nasi wybitni r a d n i powinni wystąpić w jakimś konkursie kabaretowym.To jest kpina z mieszkańców.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 13:55:54] • [IP: 80.245.185.*]

Niestety nie ma żadnych ulotek w autobusach... starszy pan przy mnie zapytał o nie kierowcę linii nr 4 (kurs o 11-40 na Grodek) i co usłyszał w odpowiedzi? że ma sobie z komputera wydrukować!! kpina jakaś! Starszy Pan tylko rzucił: nie każdy ma komputer. Nasi" przemili" kierowcy!!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 12:07:19] • [IP: 88.156.233.**]

cymbaly, przeciez sie dojedzie z pod promu na osiedle matejki linia 2. czytajcie uwaznie a nie bez dokładnego zapoznania sie kwiczycie i placzecie

Gość • Czwartek [21.03.2013, 11:44:52] • [IP: 80.245.191.***]

Radni autobusami nie jeżdżą więc im takie zmiany pasują

Gość • Czwartek [21.03.2013, 10:10:10] • [IP: 37.8.215.**]

A radni miasta takie fanaberie komunikacyjne zaakceptowali >? Wyglada to na kpine z biedniejszej czesci mieszkancow miasta.Komu beda teraz te nieracjonalne linie autobusowe odpowiadaly ? ?.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:45:56] • [IP: 89.174.73.**]

Szkoda, że nie uwzględnili faktu, że w dni robocze promy rano i w południe nie odbijają o pełnej, dwadzieścia i czterdzieści po :-) Zlikwidowano rano autobus, który pasował mi do promu, teraz żaden mi nie pasuje :- (Super!! Idąc na piechotę zmarnuję tyle samo czasu i nie będę wydawać pieniędzy na bilety, albo trzeba chyba przesiąść się na inny środek transportu :-) Powodzenia!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:36:31] • [IP: 82.145.69.*]

Przepraszam, nie zauważyłam linii A i B... Cóż, znaczy linia pośpieszna to będzie? Bo w innych miastach właśnie literami oznacza się linie pospieszne...

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:34:34] • [IP: 82.145.69.*]

Świnoujście robi się strasznym miastem! Na lewym brzegu zostały dwie linie, ale i tak nie dojadę z Matejki na cmentarz... Czy Pan Prezydent nie widzi, że młodzi uciekają z miasta, zostają osoby starsze, bo" starych drzew się nie przesadza", którym odbiera się jedyny środek lokomocji, na który ich stać? W Szczecinie włodarze dyskutują ze stroną niemiecką, jak pomóc w transporcie pracującym za granicą, a w Ś-ciu zamyka się trasę dla tych, którzy pracują w obszarze transgranicznym. Gdzie tu logika? Gdzie dbanie o dobro mieszkańców? Pan Prezydent jest prezydentem mieszkańców Ś-cia i o nich powinien dbać w pierwszej kolejności! Nie o turystów, nie o przejezdnych, gdyż to nie oni żyją tu 24 na dobę! Zadbać o mieszkańców i ich potrzeby!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:10:10] • [IP: 37.8.215.**]

182, zapewne N powinno byc zamienione na J.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:08:33] • [IP: 37.8.215.**]

No wreszcie ci rozsadniejsi taryfiarze beda mogli zarobic kokosy !!.Oczywiscie kosztem ZKM Swinoujscie !. No bo np jak. 5 osob za 10 zlotych od promu na zachodnie dojedzie to bedzie i lepiej i szybciej i taniej niz autobusem.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:03:32] • [IP: 80.245.182.**]

Pomysłodawcy należy się nagroda" NOBLA" .Pomieszanie z poplątaniem.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 08:35:59] • [IP: 37.8.215.**]

Wydaje sie ze wymyslil te zmiany w komunikacji ktos chory. Moze pora do doktora ?

Gość • Czwartek [21.03.2013, 08:02:11] • [IP: 62.69.249.***]

świetnie, teraz jadąc spod promu na osiedle Matejki będę zamiast 7 minut jechać 27? kto to wymyslił??

Gość • Czwartek [21.03.2013, 07:01:35] • [IP: 80.245.191.***]

Na stronie ka.swinoujscie.pl jest NOWY rozkład, stary jest na www.starastrona.ka.swinoujscie.pl Czytajcie ze zrozumieniem :)

Gość • Czwartek [21.03.2013, 00:43:51] • [IP: 193.200.150.***]

Czyżby Basienka maczała w tym palce?

Gość • Środa [20.03.2013, 22:17:14] • [IP: 92.42.115.***]

Nowego rozkładu nie ma jeszcze, a stary (obecny) jest pod linkiem podanym na stronie: ka.swinoujscie.pl

Gość • Środa [20.03.2013, 20:14:28] • [IP: 178.238.245.***]

Kto powie jak wejść na strone z rozkładem jazdy bo ni chu chu nie moge

Gość • Środa [20.03.2013, 18:20:19] • [IP: 80.245.190.*]

Ciekawe czy i kiedy był przetarg na to cudowne przedsięwzięcie zwane podobno " badaniem napełniania autobusów". Teraz Komunikacja Autobusowa powinna zmienić nazwę, bo autobusy nie będą dowozić do szkół, przedszkoli, rynku, przychodni czy Uznamu, ale będą jeździć sobie, a ludzie będą zmuszeni chodzić pieszo. Granda w biały dzień.

Gość • Środa [20.03.2013, 17:37:20] • [IP: 91.65.100.**]

Czyli jednak przeszły te poronione plany wprowadzenia linii 0A i 0B ?!?!?!?!

Oglądasz 1-22 z 22
■ Rada Miasta przyjęła projekt uchwały w sprawie dodatkowych oznaczeń i dodatkowego wyposażenia technicznego taksówek. ■ Ogromne kolejki na Warszowie. Tiry utrudniają ruch ■ Uroczyste nadanie honorowego obywatelstwa dla Stanisława Niśkiewicza odbędzie sie 3-go Maja. Władze mają nadzieję, że w uroczystości weźmie udział wdowa po Panu Stanisławie. ■ Harcmistrz Stanisław Niśkiewicz, były zastępca prezydenta miasta i wieloletni dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej został Honorowym Obywatelem Miasta Świnoujścia. Rada Miasta jednogłośnie, w tajnym głosowaniu poparła wniosek komisji edukacji w tej sprawie. ■ Przewodniczący Rady Miasta: "W Świnoujściu konieczna jest pilna organizacja parkingów buforowych przy przeprawie promowej na Warszowie!" ■ Radny Andrzej Mrozek postuluje budowę małego "mikro-wiaduktu" dla pieszych nad torami kolejki UBB ■ Już szósty rok z rzędu, Świnoujście otrzymuje na niezmienionym poziomie z budżetu państwa dotację na funkcjonowanie przepraw promowych. Dotacja wynosi 22 miliony zł. ■ Kąpielisko morskie latem-tylko na lewobrzeżu?! ■ Czytelnik: Uwaga na wystający kabel energetyczny na świnoujskiej plaży ■ Wybory. Czy jeśli Janusz Żmurkiewicz wygra, zostawi zastępczynie? ■ Dziś obradują świnoujscy radni. 53 w tej kadencji sesja Rady Miasta rozpoczyna się już od godz. 9.00 ■ Książka za złotówkę na „Bieliku” ■ W artykule opublikowanym 10 kwietnia pytaliśmy o prywatną działkę przy ul. 11 listopada, na której inwestor zaplanował wybudowanie stacji paliw. Po tej publikacji otrzymaliśmy email od czytelnika iswinoujscie.pl, który zwraca uwagę na inny problem związany z terenem bezpośrednio przylegającym do wspomnianej działki i o to co się stało z drzewami tam rosnącymi? Mnóstwo poszło pod przysłowiowy topór. Tylko czy akurat te, które powinny? -pyta czytelnik ■ Na świnoujskich ulicach rozlał się olej. Zaczęło się od Wilków Morskich. Na skrzyżowaniu z Kołłątaja jadące auto zahaczyło miską o… wystającą studzienkę kanalizacyjną. ■ Świnoujska młodzież już w te wakacje będzie mogła korzystać z nowego, przebudowanego skateparku przy ulicy Matejki. Nowy skatepark ma być dużo bardziej nowoczesny od dotychczasowego. ■ Planowane wyłączenie prądu: Świnoujście Warszów w miejscowości Karsibór ul. Łęgowa, Ogrodowa, Brzozowa, Głęboka, Warzywna, Prosta, Pierwszego Maja, w dniu 24 kwietnia, w godz. 09:00 - 14:00 ■ W Świnoujściu mamy dwie promenady. To promenada „A” i promenada „B”. I nie chodzi tu tylko o infrastrukturę, nowe chodniki, gastronomię. Te różnice dotykają także zieleni. Skoro na razie nie modernizujemy deptaka w stronę zachodnią to można by choć zadbać o zieleń. Tymczasem… Nasz czytelnik zwraca uwagę na stan żywopłotu oddzielającego odcinek promenady przy pływalni od pasa wydmowego. ■ Czytelnik: Burdel przy dawnym przystanku autobusowym przy Armii Krajowej ■ Spędził 20 dni w kajaku by zaprotestować przeciwko opłatom za niechciane usługi ■ 2-letnia dziewczynka pogryziona przez psa w Karsiborze! ■ Nowa sonda: Czego, z okazji Świąt, życzysz mieszkańcom Świnoujścia? ■ Piłkarze Floty stracili 3 punkty w sobotnim meczu z Puszczą Niepołomice. Przegrali na własnym boisku 0:1 ■ ENEA Operator sp. z o.o. - planowane wyłączenia Świnoujście Warszów w dniach: 2014-04-24, w godzinach: 09:00 - 14:00 w miejscowości Karsibór. Ulice: Łęgowa, Ogrodowa, Brzozowa, Głęboka, Warzywna, Prosta, pierwszego maja. ■