POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.03.2013, 16:43:07] • Świnoujście

Uwaga! Nowy rozkład jazdy autobusów na lewobrzeżu

Uwaga! Nowy rozkład jazdy autobusów na lewobrzeżu

fot. Urząd Miasta Świnoujście

„Komunikacja Autobusowa” sp. z o.o. informuje, że od dnia 1 kwietnia 2013r. w „lewobrzeżnej” części miasta wprowadza:

· nowy rozkład jazdy autobusów
· nowy układ tras linii autobusowych
· nowe oznakowanie linii autobusowych.


Szczegółowe informacje będą dostępne:
· na stronie internetowej www.ka.swinoujscie.pl
· w ulotkach informacyjnych - rozdawanych w autobusach
· u dyspozytora ruchu tel. 91 321 45 40 wew. 3 (całodobowo)

Przepraszamy pasażerów za ewentualne utrudnienia.


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Sobota [23.03.2013, 10:45:26] • [IP: 193.200.150.***]

...a co z przesiadkami?

Gość • Piątek [22.03.2013, 17:39:00] • [IP: 37.8.215.**]

Kupiliu nowe autobusu, zbuydowali za srodki publiczne nowa zajezdnie po to zeby takie cyrki odpierdzielac w powiatowym sredniej wielkosci miescie miescie ?Wyglada na to ze wysokie diety radnych oraz pensje urzednikow spowodowaly ze ich mysli sa gdzies daleko od rzeczywistych potrzeb mieszkancow Swinoujscia, czesto dotychczasowych ich wyborcow. To ze sie ma wlasny pojazd nie moze oznaczac ze komunikacje autbusowa mozna powoli zlikwidowac.Bo te inowacje z liniami i rozkladami to spowoduja.Rownie dobrze mozna bylo pozostawic te rozklady i schemat lini na dotychczasowym poziomie a podniesc ceny biletow np.1 przejazd -10 zlotych. Mniej pracyby to kosztowalo panie Rejmus a efekt bylby ten sam.Prosze dobrze zapamietac gdzie sa wlaczniki oswietlenia.Ostatni musi zgasic swiatlo panie Kazek.

Gość • Piątek [22.03.2013, 07:53:14] • [IP: 178.238.251.***]

Przecież na zachodnie dojedzie się najszybciej linią B, jak nie to 2-jka zostaje

Gość • Czwartek [21.03.2013, 19:00:11] • [IP: 62.69.249.*]

Za taki rozkład jazdy to nasi wybitni r a d n i powinni wystąpić w jakimś konkursie kabaretowym.To jest kpina z mieszkańców.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 13:55:54] • [IP: 80.245.185.*]

Niestety nie ma żadnych ulotek w autobusach... starszy pan przy mnie zapytał o nie kierowcę linii nr 4 (kurs o 11-40 na Grodek) i co usłyszał w odpowiedzi? że ma sobie z komputera wydrukować!! kpina jakaś! Starszy Pan tylko rzucił: nie każdy ma komputer. Nasi" przemili" kierowcy!!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 12:07:19] • [IP: 88.156.233.**]

cymbaly, przeciez sie dojedzie z pod promu na osiedle matejki linia 2. czytajcie uwaznie a nie bez dokładnego zapoznania sie kwiczycie i placzecie

Gość • Czwartek [21.03.2013, 11:44:52] • [IP: 80.245.191.***]

Radni autobusami nie jeżdżą więc im takie zmiany pasują

Gość • Czwartek [21.03.2013, 10:10:10] • [IP: 37.8.215.**]

A radni miasta takie fanaberie komunikacyjne zaakceptowali >? Wyglada to na kpine z biedniejszej czesci mieszkancow miasta.Komu beda teraz te nieracjonalne linie autobusowe odpowiadaly ? ?.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:45:56] • [IP: 89.174.73.**]

Szkoda, że nie uwzględnili faktu, że w dni robocze promy rano i w południe nie odbijają o pełnej, dwadzieścia i czterdzieści po :-) Zlikwidowano rano autobus, który pasował mi do promu, teraz żaden mi nie pasuje :- (Super!! Idąc na piechotę zmarnuję tyle samo czasu i nie będę wydawać pieniędzy na bilety, albo trzeba chyba przesiąść się na inny środek transportu :-) Powodzenia!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:36:31] • [IP: 82.145.69.*]

Przepraszam, nie zauważyłam linii A i B... Cóż, znaczy linia pośpieszna to będzie? Bo w innych miastach właśnie literami oznacza się linie pospieszne...

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:34:34] • [IP: 82.145.69.*]

Świnoujście robi się strasznym miastem! Na lewym brzegu zostały dwie linie, ale i tak nie dojadę z Matejki na cmentarz... Czy Pan Prezydent nie widzi, że młodzi uciekają z miasta, zostają osoby starsze, bo" starych drzew się nie przesadza", którym odbiera się jedyny środek lokomocji, na który ich stać? W Szczecinie włodarze dyskutują ze stroną niemiecką, jak pomóc w transporcie pracującym za granicą, a w Ś-ciu zamyka się trasę dla tych, którzy pracują w obszarze transgranicznym. Gdzie tu logika? Gdzie dbanie o dobro mieszkańców? Pan Prezydent jest prezydentem mieszkańców Ś-cia i o nich powinien dbać w pierwszej kolejności! Nie o turystów, nie o przejezdnych, gdyż to nie oni żyją tu 24 na dobę! Zadbać o mieszkańców i ich potrzeby!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:10:10] • [IP: 37.8.215.**]

182, zapewne N powinno byc zamienione na J.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:08:33] • [IP: 37.8.215.**]

No wreszcie ci rozsadniejsi taryfiarze beda mogli zarobic kokosy !!.Oczywiscie kosztem ZKM Swinoujscie !. No bo np jak. 5 osob za 10 zlotych od promu na zachodnie dojedzie to bedzie i lepiej i szybciej i taniej niz autobusem.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:03:32] • [IP: 80.245.182.**]

Pomysłodawcy należy się nagroda" NOBLA" .Pomieszanie z poplątaniem.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 08:35:59] • [IP: 37.8.215.**]

Wydaje sie ze wymyslil te zmiany w komunikacji ktos chory. Moze pora do doktora ?

Gość • Czwartek [21.03.2013, 08:02:11] • [IP: 62.69.249.***]

świetnie, teraz jadąc spod promu na osiedle Matejki będę zamiast 7 minut jechać 27? kto to wymyslił??

Gość • Czwartek [21.03.2013, 07:01:35] • [IP: 80.245.191.***]

Na stronie ka.swinoujscie.pl jest NOWY rozkład, stary jest na www.starastrona.ka.swinoujscie.pl Czytajcie ze zrozumieniem :)

Gość • Czwartek [21.03.2013, 00:43:51] • [IP: 193.200.150.***]

Czyżby Basienka maczała w tym palce?

Gość • Środa [20.03.2013, 22:17:14] • [IP: 92.42.115.***]

Nowego rozkładu nie ma jeszcze, a stary (obecny) jest pod linkiem podanym na stronie: ka.swinoujscie.pl

Gość • Środa [20.03.2013, 20:14:28] • [IP: 178.238.245.***]

Kto powie jak wejść na strone z rozkładem jazdy bo ni chu chu nie moge

Gość • Środa [20.03.2013, 18:20:19] • [IP: 80.245.190.*]

Ciekawe czy i kiedy był przetarg na to cudowne przedsięwzięcie zwane podobno " badaniem napełniania autobusów". Teraz Komunikacja Autobusowa powinna zmienić nazwę, bo autobusy nie będą dowozić do szkół, przedszkoli, rynku, przychodni czy Uznamu, ale będą jeździć sobie, a ludzie będą zmuszeni chodzić pieszo. Granda w biały dzień.

Gość • Środa [20.03.2013, 17:37:20] • [IP: 91.65.100.**]

Czyli jednak przeszły te poronione plany wprowadzenia linii 0A i 0B ?!?!?!?!

Oglądasz 1-22 z 22
■ Świnoujścianie będą czytać Quo Vadis! Już 3 września odbędzie się Narodowe Czytanie! Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu, została wyznaczona do zorganizowania spotkania w ramach piątej edycji Narodowego Czytania. Akcja jest objęta Honorowym Patronatem Pary Prezydenckiej RP i odbędzie się 3 września (sobota) w budynku głównym świnoujskiej biblioteki przy ulicy Piłsudskiego 15. Początek o godzinie 10.00. ■ Od śmierci dzielą go jedynie godziny! Kto uratuje orła topiącego się w błocie? Nieopodal Karsiborskich Paproci o życie walczy orzeł który we wtorek wpadł do błotnistej mazi. Akcję ratunkową jako pierwszy zorganizował Krzysztof Chomicz, jednak pomimo wysiłków fotografa, nie udało się dotrzeć do orła. Jak mówi Pan Krzysztof - Na akcję ratunkową mamy czas jedynie do godziny 18.00, jeśli nie zdążymy, orzeł umrze. Potrzeba nam przynajmniej trzech silnych ludzi, którzy mogliby zająć się asekuracją ■ Ruszyła pielgrzymka na Jasną Górę: Każda pielgrzymka jest pierwsza, tak jak miłość ■ Czytelnik: Kołobrzeg najlepszy. I co Wy na to? Po raz dwunasty dziennik „Rzeczpospolita” opublikował ranking samorządów. Po raz drugi z rzędu Kołobrzeg został uznany za najlepszy samorząd w Polsce w kategorii gmin miejskich i miejsko-wiejskich. ■ Ruchem kierowali policjanci Zgubiono czarny plecak firmy Nike (w dość kiepskim stanie), jego zawartość to czarna bluza, laptop Lenovo, dokumenty i parę drobiazgów; znalazcę proszę o kontakt 570 977 111 - przewidziane znaleźne ■ Nasze miasto to nie plaża - postanowili przypomnieć turystom mieszkańcy Sopotu. Chcą, by goście chodzili po mieście ubrani. W ramach akcji „Stop golasom” na ulicach i w różnych lokalach pojawią się stosowne plakaty i wlepki. Czy podobnej kampanii należy się spodziewać w Świnoujściu? ■ 14 firm jest chętnych aby wybudować tunel w Świnoujściu! Znamy szczegóły! Złożono 14 wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu przetargowym na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. Obecnie rozpocznie się sprawdzanie złożonych wniosków, weryfikacji będzie podlegało przede wszystkim doświadczenie firm w realizacji inwestycji tunelowych, przedstawiony przez wykonawców personel i zdolność do realizacji kontraktu. Następnie zostanie ogłoszona lista podmiotów spełniających warunki uczestnictwa w postępowaniu (maksymalnie 10), do których zostaną wysłane zaproszenia do składania ofert cenowych. ■ Przeżyli ze sobą ponad 50 lat małżeństwa! 6 par świętowało we wtorek jubileusz ponad 50 lat małżeństwa! Z tej okazji zostali odznaczeni Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie ■ Mieszkaniec: Z wydm zrobili sobie parking. Gdzie jest straż miejska? Na promenadzie kierowcy parkują gdzie chcą. Na problem zwrócił uwagę jeden z mieszkańców. - Przy wejściu na plażę na przedłużeniu ulicy Nowowiejskiego na tzw. Bermudach jeden wielki parking. Samochody stoją jeden za drugim. Większość osobówek jest na świnoujskich rejestracjach. Jak widać pracownicy pobliskich punktów gastronomicznych nie mają gdzie parkować, dlatego na wydmach zrobili sobie swój własny parking- piszą do nas Czytelnicy. ■ Nocny pożar na Orkana. Ofiarą podpalacza padła altana śmietnikowa. Nocny pożar na Orkana. Ofiarą podpalacza padła altana śmietnikowa. W środku nocy przy ulicy Orkana wybuchł pożar. Paliła się altana śmietnikowa. W momencie przyjazdu strażaków na miejsce altana była już całkowicie zajęta ogniem. Do akcji gaśniczej ruszyły dwa zastępy. Przez chwilę było naprawdę groźnie, pożar wymknął się spod kontroli a ogień zaczął zajmować zaparkowany w pobliżu altany samochód osobowy. W peugeocie nadpaliły się elementy plastikowe. Strażacy ugasili pożar i rozebrali altanę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Najprawdopodobniej doszło do podpalenia ■ Skradziono rzadki telefon Samsung Galaxy K-Zoom! Właściciel prosi o pomoc w odnalezieniu. W nocy z 16 na 17 lipca w jednym z lokali rozrywkowych w Świnoujściu, nasz Czytelnik stracił telefon Samsung Galaxy K-Zoom koloru białego. Jak informuje właściciel telefonu, sprawa została zgłoszona na policję, a urządzenie w najbliższych dniach zostanie całkowicie zablokowane i bezużyteczne.■ Jesteś przedsiębiorcą? Otwórz halę produkcyjną na terenie Zakładu Karnego w Buniewicach! Ta wyjątkowo atrakcyjna oferta skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy są zainteresowani otwarciem produkcji na terenie Zakładu Karnego w Buniewicach. Przedsiębiorcy nie muszą się martwić o koszty. Głównym założeniem programu jest aktywizacja osadzonych, przedsiębiorcy będą zwolnieni z kosztów związanych z zatrudnieniem w postaci 40 % zwrotu wysokości wynagrodzeń wypłaconych zatrudnionym skazanym oraz dotacji i pożyczek na tworzenie nowych miejsc prac ■ 32-latek z blisko 3 promilami kierował fordem! Potencjalnego zabójcę zatrzymał inny kierowca! Mieszkaniec Świnoujścia zareagował natychmiast, gdy zorientował się, że siedzący za kierownicą mężczyzna jest nietrzeźwy. Kiedy kierowca cofając fordem uderzył w inny pojazd, po czym otwierając drzwi "wypadł" z pojazdu i podjął ucieczkę, upadając na trawnik, świadek wyjął ze stacyjki kluczyki i powiadomił Policję. 32-latek miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu oraz nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania. Grożą mu surowe konsekwencje karne i finansowe. ■