Sonda
Jak oceniasz przeniesienie targowiska na ul. Kołłątaja?
to był dobry pomysł
na pozytywne efekty przenosin trzeba jeszcze poczekać
fatalane rozwiązanie, bo to niewłaściwe miejsce na targowisko
absolutna pomyłka, która pogrzebie handlowców
nie mam zdania
POGODA
Temp.: 8,43 °C
Ciśn.: 1004 hPa
Wiatr: 3,22 km/h
Wilgotność: 93 %
Zachmurzenie: 92 %

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.03.2013, 16:43:07] • Świnoujście

Uwaga! Nowy rozkład jazdy autobusów na lewobrzeżu

Uwaga! Nowy rozkład jazdy autobusów na lewobrzeżu

fot. Urząd Miasta Świnoujście

„Komunikacja Autobusowa” sp. z o.o. informuje, że od dnia 1 kwietnia 2013r. w „lewobrzeżnej” części miasta wprowadza:

· nowy rozkład jazdy autobusów
· nowy układ tras linii autobusowych
· nowe oznakowanie linii autobusowych.


Szczegółowe informacje będą dostępne:
· na stronie internetowej www.ka.swinoujscie.pl
· w ulotkach informacyjnych - rozdawanych w autobusach
· u dyspozytora ruchu tel. 91 321 45 40 wew. 3 (całodobowo)

Przepraszamy pasażerów za ewentualne utrudnienia.


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Sobota [23.03.2013, 10:45:26] • [IP: 193.200.150.***]

...a co z przesiadkami?

Gość • Piątek [22.03.2013, 17:39:00] • [IP: 37.8.215.**]

Kupiliu nowe autobusu, zbuydowali za srodki publiczne nowa zajezdnie po to zeby takie cyrki odpierdzielac w powiatowym sredniej wielkosci miescie miescie ?Wyglada na to ze wysokie diety radnych oraz pensje urzednikow spowodowaly ze ich mysli sa gdzies daleko od rzeczywistych potrzeb mieszkancow Swinoujscia, czesto dotychczasowych ich wyborcow. To ze sie ma wlasny pojazd nie moze oznaczac ze komunikacje autbusowa mozna powoli zlikwidowac.Bo te inowacje z liniami i rozkladami to spowoduja.Rownie dobrze mozna bylo pozostawic te rozklady i schemat lini na dotychczasowym poziomie a podniesc ceny biletow np.1 przejazd -10 zlotych. Mniej pracyby to kosztowalo panie Rejmus a efekt bylby ten sam.Prosze dobrze zapamietac gdzie sa wlaczniki oswietlenia.Ostatni musi zgasic swiatlo panie Kazek.

Gość • Piątek [22.03.2013, 07:53:14] • [IP: 178.238.251.***]

Przecież na zachodnie dojedzie się najszybciej linią B, jak nie to 2-jka zostaje

Gość • Czwartek [21.03.2013, 19:00:11] • [IP: 62.69.249.*]

Za taki rozkład jazdy to nasi wybitni r a d n i powinni wystąpić w jakimś konkursie kabaretowym.To jest kpina z mieszkańców.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 13:55:54] • [IP: 80.245.185.*]

Niestety nie ma żadnych ulotek w autobusach... starszy pan przy mnie zapytał o nie kierowcę linii nr 4 (kurs o 11-40 na Grodek) i co usłyszał w odpowiedzi? że ma sobie z komputera wydrukować!! kpina jakaś! Starszy Pan tylko rzucił: nie każdy ma komputer. Nasi" przemili" kierowcy!!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 12:07:19] • [IP: 88.156.233.**]

cymbaly, przeciez sie dojedzie z pod promu na osiedle matejki linia 2. czytajcie uwaznie a nie bez dokładnego zapoznania sie kwiczycie i placzecie

Gość • Czwartek [21.03.2013, 11:44:52] • [IP: 80.245.191.***]

Radni autobusami nie jeżdżą więc im takie zmiany pasują

Gość • Czwartek [21.03.2013, 10:10:10] • [IP: 37.8.215.**]

A radni miasta takie fanaberie komunikacyjne zaakceptowali >? Wyglada to na kpine z biedniejszej czesci mieszkancow miasta.Komu beda teraz te nieracjonalne linie autobusowe odpowiadaly ? ?.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:45:56] • [IP: 89.174.73.**]

Szkoda, że nie uwzględnili faktu, że w dni robocze promy rano i w południe nie odbijają o pełnej, dwadzieścia i czterdzieści po :-) Zlikwidowano rano autobus, który pasował mi do promu, teraz żaden mi nie pasuje :- (Super!! Idąc na piechotę zmarnuję tyle samo czasu i nie będę wydawać pieniędzy na bilety, albo trzeba chyba przesiąść się na inny środek transportu :-) Powodzenia!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:36:31] • [IP: 82.145.69.*]

Przepraszam, nie zauważyłam linii A i B... Cóż, znaczy linia pośpieszna to będzie? Bo w innych miastach właśnie literami oznacza się linie pospieszne...

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:34:34] • [IP: 82.145.69.*]

Świnoujście robi się strasznym miastem! Na lewym brzegu zostały dwie linie, ale i tak nie dojadę z Matejki na cmentarz... Czy Pan Prezydent nie widzi, że młodzi uciekają z miasta, zostają osoby starsze, bo" starych drzew się nie przesadza", którym odbiera się jedyny środek lokomocji, na który ich stać? W Szczecinie włodarze dyskutują ze stroną niemiecką, jak pomóc w transporcie pracującym za granicą, a w Ś-ciu zamyka się trasę dla tych, którzy pracują w obszarze transgranicznym. Gdzie tu logika? Gdzie dbanie o dobro mieszkańców? Pan Prezydent jest prezydentem mieszkańców Ś-cia i o nich powinien dbać w pierwszej kolejności! Nie o turystów, nie o przejezdnych, gdyż to nie oni żyją tu 24 na dobę! Zadbać o mieszkańców i ich potrzeby!

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:10:10] • [IP: 37.8.215.**]

182, zapewne N powinno byc zamienione na J.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:08:33] • [IP: 37.8.215.**]

No wreszcie ci rozsadniejsi taryfiarze beda mogli zarobic kokosy !!.Oczywiscie kosztem ZKM Swinoujscie !. No bo np jak. 5 osob za 10 zlotych od promu na zachodnie dojedzie to bedzie i lepiej i szybciej i taniej niz autobusem.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 09:03:32] • [IP: 80.245.182.**]

Pomysłodawcy należy się nagroda" NOBLA" .Pomieszanie z poplątaniem.

Gość • Czwartek [21.03.2013, 08:35:59] • [IP: 37.8.215.**]

Wydaje sie ze wymyslil te zmiany w komunikacji ktos chory. Moze pora do doktora ?

Gość • Czwartek [21.03.2013, 08:02:11] • [IP: 62.69.249.***]

świetnie, teraz jadąc spod promu na osiedle Matejki będę zamiast 7 minut jechać 27? kto to wymyslił??

Gość • Czwartek [21.03.2013, 07:01:35] • [IP: 80.245.191.***]

Na stronie ka.swinoujscie.pl jest NOWY rozkład, stary jest na www.starastrona.ka.swinoujscie.pl Czytajcie ze zrozumieniem :)

Gość • Czwartek [21.03.2013, 00:43:51] • [IP: 193.200.150.***]

Czyżby Basienka maczała w tym palce?

Gość • Środa [20.03.2013, 22:17:14] • [IP: 92.42.115.***]

Nowego rozkładu nie ma jeszcze, a stary (obecny) jest pod linkiem podanym na stronie: ka.swinoujscie.pl

Gość • Środa [20.03.2013, 20:14:28] • [IP: 178.238.245.***]

Kto powie jak wejść na strone z rozkładem jazdy bo ni chu chu nie moge

Gość • Środa [20.03.2013, 18:20:19] • [IP: 80.245.190.*]

Ciekawe czy i kiedy był przetarg na to cudowne przedsięwzięcie zwane podobno " badaniem napełniania autobusów". Teraz Komunikacja Autobusowa powinna zmienić nazwę, bo autobusy nie będą dowozić do szkół, przedszkoli, rynku, przychodni czy Uznamu, ale będą jeździć sobie, a ludzie będą zmuszeni chodzić pieszo. Granda w biały dzień.

Gość • Środa [20.03.2013, 17:37:20] • [IP: 91.65.100.**]

Czyli jednak przeszły te poronione plany wprowadzenia linii 0A i 0B ?!?!?!?!

Oglądasz 1-22 z 22
■ W sobotę 19. kwietnia przeprowadzona zostanie kolejna edycja Biegu Wielkanocnego. Start spod bramy głównej Fortu Zachodniego o 16:00 – zapisy od 15:00. Trasa wiedzie alejkami Parku Zdrojowego i wzgórzami wokół fosy – liczy 9 km (bieg główny); biegi dodatkowe na 6 km i 3 km. Klub Biegacza Jogging serdecznie zaprasza zawodników i kibiców. ■ Amatora fryzjerskich akcesoriów zatrzymali 16 kwietnia kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu, który włamał się do zakładu fryzjerskiego i ukradł kosmetyki, monitor oraz rejestrator monitoringu, powodując straty o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów, ujawnili również kokainę oraz granaty. 29-latkowi grozi do 10 lat więzienia ■ Rozbijanie jajek na głowach, zając mutant, rosyjska ruletka. Jak twierdzą organizatorzy świąt Wielkanocnych w Świnoujściu: "na ryzykantów będą czekać niezłe jaja". ■ Na szpitalnym oddziale POZ nie ma dziś lekarza – alarmują nasi Czytelnicy, którzy pomocy szukali w środę w Szpitalu Miejskim. - Powinien dyżurować od godziny 18, ale czekamy już dwie godziny i go nie ma. ■ Pasażer pociągu: Znów o mały włos nie doszło do tragedii ■ Konkurs na wygląd dorożek i ubiór prowadzących rozstrzygnięty ■ Sławny Pożar Paderewskiego 15 - pisze nasz Czytelnik.- Kamienica, przy której rośnie cis pomnik przyrody. Na drzewie zostały wycięte gałęzie, jak również jego szczyt- bez zgody Urzędu Miasta, ale za zgodą jednego mieszkańca, który pracuje w UM ■ Rada Naczelna Polskiego Stronnictwa Ludowego w Warszawie mogła złamać przepisy o finansowaniu partii politycznych. Zawiadomienie tej treści złożył do Państwowej Komisji Wyborczej Wojciech Godyński, były działacz Polskiego Stronnictwa Ludowego w Świnoujściu. ■ Do naszej redakcji z prośbą o umieszczenie informacji o znalezionej kotce zwrócił się Czytelnik. Zwierzę znaleziono 3 kwietnia na parkingu przed sklepem Netto przy ulicy Szkolnej. - Kotka zachowywała się przyjaźnie i ufnie, zupełnie nie jak dziki kot. Najprawdopodobniej ma około dwóch lat- pisze Czytelnik ■ Polska 10 lat w Unii Europejskiej. Konkurs plastyczny z nagrodami! ■ Jeszcze w tym tygodniu poznamy wyniki konkursu na projekt renowacji świnoujskich dorożek oraz ubioru ludzi, którzy nimi powożą. Już teraz na mieście widać jednak zmiany. Taką dorożkę wypatrzyliśmy na jednej z ulic. ■ Mistrz parkowania tym razem na ulicy Grudziądzkiej ■ Piłkarze Floty Świnoujście odnieśli w niedzielę bardzo cenną wygraną w I lidze. W wyjazdowym meczu pokonali w Stróżach rywala w walce o utrzymanie się, Kolejarza, 3:1. ■ Wczoraj (sobota) ok. godz.15 spod drzwi mieszkania, w wieżowcu przy ulicy Szkolnej złodziej ukradł rower firmy JEGEMAGER w kolorze czarnym. Informuję złodzieja, że jeśli rower nie pojawi się pod blokiem do jutra, to udostępnię w internecie film z monitoringu z twarzą tego złodzieja do rozpoznania. ■ Droga krzyżowa przeszła 11 kwietnia ulicami Świnoujścia ■ Wiosna biegowa rozpoczęła się na dobre. Widać to po rekordowym wzroście uczestników na wszystkich trasach biegów długodystansowych rozgrywanych w Polsce. Można by powiedzieć, że jesteśmy potęgą biegową w tempie przyrostu biegaczy - oczywiście z wyjątkiem czołowych miejsc, które już chyba tradycyjnie okupują Kenijczycy a czasami Etiopczycy ■ Zespół Szkół Medycznych zaprasza na drzwi otwarte 15 kwietnia ( wtorek) godzina 17.00 ■