░ ░ Wczoraj tj 31.10.2014 r. w porze wieczornej mój syn na ulicy Rybaki zgubił telefon - Samsung Galaxy S3 - bardzo z tego powodu jest smutny. Jeśli mogli by mi Państwo pomóc - może znajdzie się uczciwa osoba która go odnalazła. Będę zobowiązana. Mój numer kontaktowy: 732-579-824 ░ ░ Wczoraj tj 31.10.2014 r. w porze wieczornej mój syn na ulicy Rybaki zgubił telefon - Samsung Galaxy S3 - bardzo z tego powodu jest smutny. Jeśli mogli by mi Państwo pomóc - może znajdzie się uczciwa osoba która go odnalazła. Będę zobowiązana. Mój numer kontaktowy: 732-579-824 ░ ░ Wczoraj tj 31.10.2014 r. w porze wieczornej mój syn na ulicy Rybaki zgubił telefon - Samsung Galaxy S3 - bardzo z tego powodu jest smutny. Jeśli mogli by mi Państwo pomoc - może znajdzie się uczciwa osoba która go odnalazła. Będę zobowiązana. Mój numer kontaktowy: 732-579-824 ░ ░ Wczoraj tj 31.10.2014 r. w porze wieczornej mój syn na ulicy Rybaki zgubił telefon - Samsung Galaxy S3 - bardzo z tego powodu jest smutny. Jeśli mogli by mi Państwo pomóc - może znajdzie się uczciwa osoba która go odnalazła. Będę zobowiązana. Mój numer kontaktowy: 732-579-824 ░ ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [16.04.2013, 16:02:46] • Świnoujście

Alina Celniak: Na targowisku kradną psy!

Alina Celniak: Na targowisku kradną psy!

fot. Alina Celniak

Pamiętacie historię suczki beagla, która błąkała się w okolicach targowiska przy ulicy Bałtyckiej? Handlarze denerwowali się wówczas na pracowników świnoujskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Za przyjazd i zabranie psa zażądali bowiem 150 złotych. Historia ma jednak swój ciąg dalszy...

Alina Celniak, kierownik schroniska, twierdzi, że na targowisku notorycznie kradzione są psy.

- Ludzie przywiązują psy na chwilę do latarni, idą coś kupić. Jest tam jeden mężczyzna, bardzo wulgarny, który odwiązuje te psy. To już 7 – 8 pies, który został tak uprowadzony – powiedziała w rozmowie telefonicznej Alina Celniak.

Kierownik świnoujskiego schroniska uważa, że ktoś odwiązał psa, bo myślał, że suczka jest ciężarna.

- Właścicielka beagla poszła na chwilę po zakupy. Trwało to kilka minut i już nie zobaczyła swojego zwierzęcia. Ludzie z rynku odwiązali suczkę, bo myśleli, że zarobią na szczeniakach. Jak się okazało, że nie jest ciężarna zrobili aferę aby ukryć swoje postępowanie – tłumaczy Alina Celniak. - Właścicielka szukała suni wszędzie... niestety bez rezultatu. Dodatkową pracą dla pracowników schroniska było poszukiwanie właściciela. Na szczęście Luna jest w domu ale jej właścicielka musiała pokonać ok. 200 km żeby odebrać swoje kochane zwierzę.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Środa [24.04.2013, 22:26:51] • [IP: 80.245.178.**]

Psów zatrzęsienie. Niedługo będzie tych obsrajtuchów więcej, niż ludzi. Brud i smród, hałas. A prawo sobie z tym nie radzi. Świnoujście - Wielka Psiarnia.

Gość • Piątek [19.04.2013, 13:31:22] • [IP: 188.33.203.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [18.04.2013, 23:41:22] • [IP: 31.175.69.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [18.04.2013, 00:01:08] • [IP: 178.238.249.***]

Jestem na targowisku codziennie od pięciu lat i nigdy nie widziałam, żeby jakikolwiek Niemiec przywiązał swojego psa do latarni. To brednie wyssane z palca. Dziwię się redakcji, że drukuje nie potwierdzone informacje. To, co jest w tym artykule to nic innego jak oszczerstwa i pomówienia. Może pani A.C. zajęłaby się wypełnianiem swoich zawodowych obowiązków, a nie sianiem plotek?

Gość • Środa [17.04.2013, 14:24:30] • [IP: 93.94.190.***]

Zawiesić tabliczkę o kuriozalnej ale prawdziwej treści:" Uwaga, kradną psy-nie zostawiać ich samych". A może prowokacyjka policyjna, tylko że nie wiem jak to jest z tego rodzaju kradzieżami w kodeksie? Przyłapać tego" wulgarnego" jak Schronisko nazywa, faceta, za wszarz - i na policję.

Gość • Środa [17.04.2013, 13:59:45] • [IP: 92.42.118.**]

Ludzie nie przesadzajcie nic sie psu nie dzieje jak zostanie przywiazany na pare minut chyba lepiej dla niego jak miałby siedzieć kilka godz. lub caly dzien sam w domu i czekac az włascicielka wróci do domu

Gość • Środa [17.04.2013, 13:09:55] • [IP: 92.42.118.***]

Popieram internautę 116*** że albo zakupy albo spacer z psem. To samo dzieje się przy samie na ulicy róg Chopina a Pilsudskiego. Pies uwiązany wyje szczeka a właściciel(ka) pogaduszki w sklepie. Ostatnio to nawet wyszła Pani sprzedawczyni na papierosa a pies uwiązany koło niej szczekał i zero reakcji. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że właściciel(ka) tego uwiązanego psa ma coś z głową.

Gość • Środa [17.04.2013, 10:58:37] • [IP: 92.42.115.***]

Popieram iż w GRTIN BANKU to robią ja też zostałam OSZUKANA założyłam lokatę jak się okazało to 10 lat nie mogę pobrać MASAKRA --ludzie uważajcie co robicie CZYTAJCIE nie dajcie się oszukać OPIEKUNOWI KLIENTA!!

Gość • Środa [17.04.2013, 10:27:22] • [IP: 92.42.113.***]

Ty odiotko i dobrze że facet odwiążuje. Bo takie kretynki jak ty i ikretyni jeden za drugim przychodzą i swe popaprane kundle przywiążauja a ludzie którzy tam pracują lub w okolicy mieszkaja cały dzień muszą słuchać szczekania waszych kundli. Gdyby ja je adwiązywał to by lądowały w kanale.

Gość • Środa [17.04.2013, 10:09:59] • [IP: 31.175.69.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [17.04.2013, 09:17:30] • [IP: 92.42.116.***]

Za przywiązanie i pozostawienie psa przed sklepem bądź targowiskiem, właściciel powinien być ukarany odebraniem psa. Bo albo są zakupy albo spacer z psem. Dwa w jednym nie może być, przywiązany do słupka pies myśli, że został porzucony i ze strachu trzęsie się albo wyje. Ale na bezmyślność i brak empatii nie ma lekarstwa. Pomyślcie o tym zanim po raz kolejny zafundujecie swojemu psiakowi potężną dawkę stresu.

Gość • Środa [17.04.2013, 08:26:29] • [IP: 188.146.38.***]

no i co to się ma do transportu za 150 zł. a z drugiej strony gdzie ta kobieta mieszka, że jeździ 200 km na zakupy i rozumiem, że schronisko jest strasznie oburzone, bo musiało szukać właściciela, to od czego właściwie jest Panie Celniak, wydawało mi się że od pomagania zwierzętom ale chyba nie !!

Gość • Środa [17.04.2013, 07:44:56] • [IP: 92.42.118.***]

z całym szacunkiem dla Pani Ali, idzie kobieta na zakupy i przywiązuje psa do drzewa zgadnijcie ile jej nie było??ponad godzine!!pies wył i szczekał, miałem chęc zejśc i zabrac psiaka i wtedy powinna zapłacic nie 150 a 1500

Gość • Środa [17.04.2013, 07:34:41] • [IP: 37.8.215.***]

Dla miasta pod rozwagę - sprowadzić na miesiąc rodzinę chińczyków i sprawa psów będzie rozwiązana.

ateista • Środa [17.04.2013, 06:42:07] • [IP: 109.243.237.***]

Jak ktos kocha swojego psa to nie przywiązuje psa do slupa by dokonac zakupów. Ile razy krew czlowieka zalewa jak widzi przywiazanego przed sklepem psa, który ujada jak najęty za swoim wlaścicielem. I to nie jest wina zstresowanego psa tylko tych ignorantó właścicieli.

Gość • Środa [17.04.2013, 00:01:31] • [IP: 62.69.250.***]

Dobra dobra, wy tam z tego rynku to niezłe ananasy jesteśta!

Gość • Wtorek [16.04.2013, 23:59:22] • [IP: 31.175.69.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [16.04.2013, 22:54:14] • [IP: 31.175.69.**]

sama chyba ukradłaś malapo a teraz z zadzdrości znowu obrażasz ludzi.

Gość • Wtorek [16.04.2013, 22:53:48] • [IP: 80.245.184.**]

No i prosze, czyz ta sunia nie miala niemieckiego czipa? Czytnik odczyta bez problemu. Po co mamy systemy, po co czipujemy psy? Po co ten caly wydatek? A bajka Pani C. niesamowita!

Gość • Wtorek [16.04.2013, 22:47:18] • [IP: 77.88.191.***]

a w getin banku za to jak kr...

Gość • Wtorek [16.04.2013, 22:47:02] • [IP: 62.69.255.**]

Nawet niemcy przyprowadzają swoje kundle, żeby srały w Świnoujściu.

Gość • Wtorek [16.04.2013, 22:34:21] • [IP: 95.215.20.***]

A JA SIĘ PYTAM GDZIE SĄ ROZLICZENIA WPŁAT I WYDATKÓW ZWIĄZANYCH Z SUCZKĄ JAMNIKA Z NOWOTWOREM NA PYSZCZKU??!! wpłacaliśmy grube pieniadze, namawialiśmy znajomych nawet spoza Świnoujścia i co?

Gość • Wtorek [16.04.2013, 22:29:42] • [IP: 188.147.92.*]

Pani Celniak jak zwykle ma wymówkę na swoją ignorację, ludzie zrozumcie jej nie zalezy na pomocy zwierzatkom tylko na dotacji z miasta. Im mniej psów u niej tym wiecej kasy zostaje w jej kiszeni, na dodatek przecież karmy i kocy nie musi kupować, bo Niemcy to dają, no i szkoły oczywiście..ZROZUMCIE JAK TO DZIAŁA PRZECIEŻ TO TAKIE PROSTE...

Gość • Wtorek [16.04.2013, 21:27:11] • [IP: 88.156.235.***]

czy ktoś wogule wie jak z tą panią zrobić porządek??panie prezydencie do roboty-sondaże spadają!!

franciszek • Wtorek [16.04.2013, 20:44:11] • [IP: 77.88.191.**]

niech kradna i wywoza, bedzie mniej ich w miescie. W polsce jest najwiecej psów na głowe mieszkańca na całym świecie !! a więc raczej nie zabraknie darmozjadów

Oglądasz 1-25 z 42
■ Bramka Sebastiana Olszara w 41 minucie meczu zapewniła piłkarzom Floty zwycięstwo w meczu z drużyną Wigry z Suwałk ■ Ostrzeżenie meteorologiczne: GĘSTE MGŁYStopień zagrożenia: 1Ważność: od godz. 18:00 dnia 31-10-2014 do godz. 11:00 dnia 01-11-2014Obszar: województwo zachodniopomorskie. Przebieg: W nocy i nad ranem w rejonie ww. województwa prognozuje się formowanie się gęstych mgieł ograniczających widzialność poziomą do 200 m, a lokalnie miejscami poniżej 150 m. Mgły mogą utrzymywać się także przez cały dzień. ■ W salonie gier pijany 48- latek wymachiwał przedmiotem przypominającym broń. Miał 3 promile ■ Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad rodziną. Dramat rozgrywał się na oczach dwójki dzieci. 29-latek usłyszał już zarzuty i na wniosek policjantów, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. ■ Prezes zarządu szpitala Jacek Piętniewicz: Szpital na dzisiaj nie zadłuża się. Nowy dyrektor Jacek Piętniewcz w trakcie środowej konferencji prasowej, która odbyła się w szpitalu miejskim zaprezentował aktualną sytuację placówki. Prezes zarządu mówił, że na dzień dzisiejszy szpital nie zadłuża się, natomiast boryka się z poważnymi problemami kadrowymi, brakuje wielu specjalistów, m.in. internistów. ■ Mateusz Niżejewski został wicemistrzem Polski w kickboxingu w formule Kick Light Rules. W zawodach, które odbyły się 10-12.10.2014 w Ożarowie Mazowieckim niedaleko Warszawy wystartowała dwójka naszych zawodników: senior Mateusz Niżejewski oraz junior Patryk Rosiak, dla którego rozegrane zawody miały rangę Pucharu Polski. ■ Czytelnik: Najlepiej byłoby dołożyć kilka płyt chodnikowych, aby nie deptać trawnika. Nasz Czytelnik zwraca uwagę na zbyt wąski chodnik przy ulicy Bolesława Chrobrego. Uważa, że najlepszym rozwiązaniem byłoby jego poszerzenie, aby przechodnie mogli swobodnie tamtędy spacerować. ■ Uwaga! Świąteczna zmiana organizacji ruchu ■ Złote wyróżnienie otrzymało świnoujskie Szkolne Schronisko Młodzieżowe przy ulicy Gdyńskiej w Ogólnopolskim Konkursie Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych za 2014 rok. - To już kolejne wyróżnienie dla naszej placówki w tym konkursie, w tym po raz drugi z rzędu złote ■ Do naszej Czytelniczki przybłąkał się kot. Jeżeli to Twój kot napisz na email vincend@onet.pl ■ Nieodpowiedzialność obecnych władz może spowodować, że dofinansowanie z budżetu państwa zostanie cofnięte, a wtedy z czego miasto sfinansuje przeprawy promowe? Publicznie pyta władze Świnoujścia Andrzej Szczodry. ■ 24 świnoujskich nauczycieli Prezydent RP odznaczył Medalem za Długoletnią Służbę. Kolejnych 9 otrzymało Medale Komisji Edukacji Narodowej oraz nagrodę Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, a 25 nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście. Niemal 20 nauczycieli odebrało akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego. ■ Pilot nie żyje, 58 lat właściciel apteki w Ahlbecku siedział we wraku, możliwe że zasłabł tak mówi niemiecka Polizei ■ Chciałabym odnaleźć Pana, który odprowadził w dniu 26.10.2014r. po godz. 15-tej moje dziecko pod dom przy Penelopie - proszę o kontakt pod nr tel. 730 706 352 ■ Czytelnicy: Mamy dość patrzenia na przyjezdnych. Jedni krytykują, a drugim się podoba. -Był to pierwszy weekend, gdzie mogliśmy bez problemu pojechać na zakupy, do pracy - piszą nasi Czytelnicy, zadowoleni z nowych rozwiązań na przeprawach promowych. ■